En
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398
کد 6498

سخنران مراسم یوم الله 13 آبان در پرند؛

مردم عاملان اصلی پیشرفت کشور/ پای عهدی که بستیم، هستیم

فرماندار رباط کریم گفت: باید با پاسداری و تببین روادید حماسه های جنگ و شهادت در اذهان آینده سازان کشور، پرچم شهدا را هماره برافراشته نگاه داریم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی در خصوص سخنرانی مراسم یوم الله 13 آبان در میان مردم غیور پرور شهر جدید پرند حضور بیان کرد: ملت بزرگ انقلاب اسلامی برای بدست آوردن و حفظ استقلال، حریت و تمامیت ارضی هزینه های زیادی صرف کرده اند، در این راستا همه ما از کوچک و بزرگ باید در کنار هم برای سربلندی انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
نماینده عالی دولت، 13 آبان را روز مقابله با استكبار جهاني دانست و عنوان کرد: 13 آبان و راهپیمایی حول این روز تنها متعلق به دانش آموزان نیست و همه مردم با حضورشان بار دیگر اقتدار، استقامت و تحکیم ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند و نقشه های مستکبران رانقش بر آب کردند.
وی در ادامه افزود: استفاده، انتقال و تبیین فرهنگ انقلاب و دفاع مقدس با حفظ وحدت کلمه در بین دانش آموزان، سرمایه های اصلی اجتماعی و آینده سازان این مرز و بوم، امری ضروری و رمز پیروزی است و باید برای گرامیداشت این روز از هیچ کوششی دریغ نکرد چرا که مورد تاکید  رهبری، نظام و دولت است.
فرماندار رباطظ کریم با اشاره به تجدید ببیعت با معماران انقلاب اسلامی افزود: ما امروز این جا و در کنار هم ایستاده ایم تا تا بار دیگر تجدید پیمان با پیر سفر کرده و میثاق با آرمان های فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) داشته باشیم. ما آمادیم تا با حضور گشترده مان به جهانیان نشان دهیم هم چنان دنباله روی حاکمیتمان هستیم همان گونه که تاریخ گواه است.
ساداتی حمایت مردم از نظام را اصلی ترین دلیل پیشبرد کشور دانست و تصریح کرد: مهم ترین رکن اساسی برای پیشبرد کشور حمایت مردم از انقلاب، رهبری، نظام و دولت در عرصه های گوناگون است. همانگونه که پیش از انقلاب با همه ناملایمت ها عقد اخوت با معمار کبیر انقلاب بستیم و 300 هزار شهید برای تثبیت پایه های انقلاب تقدیم کردیم، هم چنان پای پیمان مان ایستاده ایم چرا که ملت ما، نماد صبر، مقاومت و شجاعت هستند.
مقام عالی دولت در شهرستان رباط کریم عدالت خواهی مردم ایران را نماد اپیدمی شدن در جهان دانست و تشریح کرد: با ایستادگی در برابر مستکبران و قطع ید آن ها در گذشته و حال در امور کشور، اکنون نه تنها در کشورمان بلکه در سراسر جهان شاهد آزادی خواهی هستیم و ما توانستیم با عمل به منویات رهبر کبیرمان؛ فریاد انسانیت،آزادی خواهی و صلح را به گوش جهانیان رساندیم  و امروزه رهبر عزیز شان مان، دیگر تنها مرید ما نیست و مراد همه جهان تشیع است.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 آبان 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرماندار 1 فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 28