En
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 6359

ساداتی: اجرای مر قانون، اساس برگزاری انتخابات سالم است

فرماندار رباط کریم گفت: الزام به زمینه سازی برای مشارکت حداکثری مردم بر عهده مجموعه اداری و همه مدیران دستگاه ها است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی با اشاره به عملکرد مدیران در سال انتخابات بیان کرد: انتخابات تعیین کننده سرنوشت یک کشور است که این آینده وابسته به حضور و مشارکت مردم است و ما باید برای رسیدن به این خواسته از همه ظرفیت و پتانسیل هایمان برای برگزاری انتخاباتی سالم، به دور از حاشیه آن بهره ببریم. از این روی، فضای کشور نیازمند همیاری و همکاری همه دستگاه های دولتی و اقشار است.
 نماینده عالی دولت با خطاب قرار دادن مدیران و مسئولان دستگاه های شهرستانی سلامت انتخابات را خواستار شد و افزود: امسال، سال منتج به انتخابات است و مدیران بدون ورود به حاشیه ها، جانبداری ، شرایط را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای فراهم نمایند .
وی در پایان با اشاره به صیانت از آرای مردمی مردمی یادآور شد: به کرات بیان شده و باز هم تکرار می کنم مجموعه اداری فرمانداری از هیچ گروه یا حزبی حمایت نخواهد کرد و همه توان خود را در صیانت از آرای مردم به کار خواهد بست. مردم بدانند برای برگزاری انتخاباتی سالم و صیانت آرای آن ها، رعایت مر قانون سرلوحه مجریان انتخابات در شهرستان رباط کریم است.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرماندار 1 فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 23