En
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 6358

اهدای هدیه فرماندار رباط کریم به فرزند شهید

فرماندار رباط کریم در مراسم نخستین همایش «علمی» آسیب های خانواده، لوح خود را تقدیم فرزند شهید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی در مراسم تجلیل از برگزار کنندگان و پژوهشگران برتر نخستین همایش علمی آسیب های خانواده،  در اقدامی ارزشمند و تحسین برانگیز، به رسم ادب و احترام به ساحت مقدس شهیدان، هدیه یادبود و لوح تقدیر خود را که یکی از خیرین شهرستان بابت تقدیر از همراهی و همدلی فرماندار به ایشان داده بود را به فاطمه نادمی، مسئول امور بانوان فرمانداری که فرزند شهید و یکی از مسئولان برگزاری این همایش بود، تقدیم کرد.
فرماندار شهرستان رباط کریم درباره این اقدام بیان کرد: : ما امنیت و آسایش امروز جامعه را مدیون خون شهدا و فداکاری های خانواده هایشان هستیم و یاد دل آورمردی های مردان همیشه زنده تاریخ و تجلیل از بازماندگانشان، به طور قطع هیچ گاه از ذهن مردم قدرشناس ایران اسلامی محو نخواهد شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم در ادامه افزود: خانواده  شهدا مایه خیر و برکت جامعه هستند و همه مسئولین افتخار می کنند که در خدمت این خانواده های ایثارگر باشند.
وی در پایان با تاکید به این نکته که شهدای ما در راه دفاع از ارزش ها رفتند و به شهادت رسیدند، عنوان کرد: شهداي عزيز ما مانند شمعی سوختند تا ما نسوزيم. آن ها رفتند تا ما بمانيم و راه آنان را ادامه دهیم.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 35