En
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 6354

برپایی همایش آسیب های علمی در رباط کریم

به همت فرمانداری رباط کریم، نخستین همایش آسیب های علمی خانواده، در سالن همایش آیت الله رفسنجانی برگرار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم، صبح امروز، برای نخستین بار در استان تهران همایش «علمی» آسیب های خانواده  به همت فرمانداری رباط کریم  و با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار و مسئولان شهرستانی، اساتید برجسته دانشگاهی، متخصصان، کارشناسان، دانشجویان و پژوهشگران مراکز علمی، تحقیقاتی در سالن همایش های آموزش و پرورش در رباط کریم برگزار شد.
این همایش با محوریت موضوعاتی چون؛ عوامل پیداپیش روابط فرا زناشویی و خیانت، نقش رسانه ها و فضای مجازی در شکل گیری آسیب های خانواده، طلاق، اعتیاد و طلاق، معنویت و طلاق، تعارضات زوجی و کودکان طلاق به همت امور بانوان فرمانداری و ارگان های شهرداری های، بهزیستی، آموزش و پرورش، شبکه بهداشت، نیروی انتظامی و دانشگاه ها در بین خیل عظیم علاقه مندان انجام شد.
60 مقاله علمی با محوریت موضوعات ارائه شده به دبیرخانه این همایش ارسال شد که از بین آثار پژوهشگران، طبق نظر کارشناسان فن 30 مقاله به صورت پوستر در آمد و 10 مقاله در قالب کارشناسی بدان پرداخته شد.
دربخشی از این مراسم ارائه کنندگان هشت مقاله برتر به ارائه مقالات خود پرداختند و در  پایان نیز از مسئولان برپایی مراسم و نگارنده های مقاله های برتر تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرماندار 1 فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 37