En
تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1398
کد 6346

تامین فرهنگ مشارکت امری بدیهی است؛

ساداتی: نیروی انتظامی آبروی عرصه امنیت است

فرماندار رباط کریم گفت: با تلاش شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی، امنیت و اقتدار برای کشور فراهم شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم، سید مهدی ساداتی در مراسم تجلیل از فرماندهان ناجا که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در فرمانداری حضور یافته بودند، با ادای احترام به 13 هزار شهید نیروی انتظامی در بیان مقام شامخ حافظان نظم و امنیت بیان کرد: در سایه سار تلاش شبانه روزی پلیس فداکار، مقتدر، پاک و خدمتگزار؛ اکنون امنیت اجتماعی در شهرستان قابل رویت است. در این راستا پلیس دیگر عامل بازدارندگی و ترس برای مردم نیست بلکه جزو خانواده شان است.

نماینده عالی دولت با اشاره به ارزیابی عملکرد نیروی انتظامی در سطح شهرستان رباط کریم، عنوان کرد: طی گزارشات ارائه شده در شورای تامین و بازدید و دیدارهای انجام شده، حضور و راندمان کاری پلیس نسبت به گذشته مطلوب تر شده که در این بین برای بهتر شدن شرایط حضور شهروندان پله ترقی خواهد بود.
وی ادامه داد: در کنار موارد بیان شده، با تعامل مردمی، تامین زیر ساخت ها برای اجرای عملیات ها از بعد سخت افزاری و نرم افزاری نیز طلب می شود.
مقام عالی دولت در شهرستان رباط کریم با تاکید بر فرهنگ مشارکت، اظهار کرد: فرهنگ مشارکت باید در تامین حوزه انتظامی نهادینه شود و اگر همراهی و مشارکت شهروندان با پلیس نباشد در انجام امور مورد انتظار خلل وارد خواهد شد.
ساداتی پایش تصویری را برای بهتر انجام شدن خدمات پلیس حائز اهمیت دانست و گفت: نهادهایی که پلیس را همراهی می کنند باید به انجام وظایف خود پایبند باشند و شهرداریهای شهرستان در مقوله پایش تصویری در شهرستان اقدام مجدانه انجام دهند تا خدمات دهی نیروی انتظامی به شهروندان بهتر و موثرتر شود.
فرماندار رباط کریم در پایان از خانواده مردان امنیت قدردانی کرد و یادآور شد: جا دارد در هفته ای که مناسبت نیروی انتظامی بر پا شده از نقش آفرینی خانواده پرسنل که با وجود محدودیت ها و معذوریت هایشان هماره یاور همسرانشان هستند تجلیل شود چرا که نجابت، صبر، اهتمام و استقامتشان در این راه ستودنی است.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 15 مهر 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرماندار 1 فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 17