En
تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1398
کد 6344

نشست هم اندیشی مسئولین شهر پرند با حضور رئیس دانشگاه در شهرستان رباط کریم

نشست هم اندیشی مسئولین شهر پرند با حضور دکتر کوهپایه زاده رئیس دانشگاه و رئیس مجمع خیرین سلامت استان تهران برگزار شد.
نشست هم اندیشی مسئولین شهر پرند با حضور دکتر کوهپایه زاده رئیس دانشگاه و رئیس مجمع خیرین سلامت استان تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان رباط کریم: نشست هم اندیشی مسئولین شهر پرند، یکشنبه 14 مهر، با حضور دکتر کوهپایه زاده رئیس دانشگاه و معاونین، سرپرست شبکه بهداشت و درمان رباط کریم خانم دکتر امامی ،دکتر توانارئیس مجمع خیرین سلامت استان تهران، ساداتیان فرماندار رباط‌کریم،  اعضای شورای شهر پرند، روسای جمعی از ادارات خدمات رسان شهر پرند، خیرین سلامت استان و شهرستان؛ در سالن اجتماعات شورای شهر پرند جهت بررسی وضعیت پروژه کلینیک ویژه پرند برگزار شد.
جلیل کوهپایه زاده، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به کمبود زیر ساخت های بهداشت و درمان در شهر پرند اظهار کرد: اکنون در شهر پرند تنها یک مرکز جامع سلامت وجود دارد که با توجه به جمعیت موجود بسیار کم است اما اکنون در شرایطی نیستیم که به دنبال چرایی و عقبه کارها باشیم و باید با حرکت رو به رشد زمینه را برای خدمت رسانی به مردم فراهم کنیم.
رئیس دانشگاه، با تأکید بر لزوم و ضرورت پیش بینی سرانه های بهداشت درمانی در تعیین زیر ساخت های راه اندازی مسکن مهر،بیان کرد:  برای احداث بیمارستان و کلینیک ویژه در شهر پرند، بدلیل پیش بینی نشدن ردیف بودجه ایی، نیرو و تشکیلات؛ راه اندازی این پروژه ها نیاز به کمک خیرین، شورای شهر و مسئولین این شهر دارد.
وی افزود:  امروز خیرین پای کار هستند تا ساختمان پلی کلینیک تمام شود ما هم برای روند ادامه کار آن هم با وجود حداقلی ها اما برای رفاه مردم و اجتناب از سردرگمی و رفت و آمد بین شهرستان ها، برای اتمام کار و جذب نیروهای متخصص در کنار شهروندان خواهیم بود.
سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم نیز با بیان اینکه مسائل درمانی و احداث بیمارستان و درمانگاههای دولتی از دغدغه های جدی شهر پرند است عنوان کرد: پیگیری های متعددی در این خصوص انجام  شده است.
سپس اعضای جلسه درباره مشکلات راه اندازی کلینیک ویژه شهر پرند که در فاز 5 قرار دارد ، گفتگو و تبادل نظر کردند.
توضیح اینکه، در این نشت مقرر گردید تا ادارات آب، برق و گاز نسبت به وصل انشعابات کلینیک ویژه سریعا ظرف مدت 15 روز اقدام کنند و  خیرین سلامت و شورای شهر نیز نسبت به تکمیل پروژه و تجهیز آن اقدام کنند. همچنین شرکت عمران پرند نیز مسئول محوطه سازی پروژه شد. 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 15 مهر 1398
  • ساعت 11
  • توسط شبکه بهداشت استانداری تهران
  • تعداد بازدید 23