En
تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398
کد 6174

پیام فرماندار شهرستان رباط کریم بمناسبت قیام ۱۷ شهریور ۵۷

سید مهدی ساداتی طی پیامی بمناسب واقعه ۱۷ شهریور سال ۱۳۵۷ ( جمعه سیاه ) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این روز گفت :هفدهم شهریور ۵۷ نقطه عطف مبارزات ملت ایران در برابر رژیم ستم شاهنشاهی بود..
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ، در پیام  سید مهدی ساداتی آمده است: سر آغاز فروپاشی رژیم ستم شاهنشاهی از قیام ۱۷ شهریور رقم خوردو این روز نمادهای مقاومت، شجاعت و ایستادگی ایرانیان در حکومت پهلوی است. روزی که به تعبیر رهبرکبیر انقلاب، روز خداست.
قیام 17شهریور، روزی است که در آن، درخت تنومند جمهوری اسلامی با خونهای ریخته شده مردمان این سرزمین به ثمره نشست. مردم دلیر و شجاع، جوانان غیور و با ایمان، مرد و زن، و پیر و جوان، همه و همه در این روز چون سیلی خروشان به خیابان ها جاری گشته و بر ضد رژیم پهلوی شعار دادند و مخالفت آشکار خود را اعلام داشتند.
اکنون با یاد و خاطره شهیدان ۱۷ شهریور ماه سال ۵۷ و درود بر روح وروان پرفتوح امام شهیدان بار دیگر با آرمان های انقلاب، شهدا، امام و رهبری پیمان دوباره می بندیم و از درگاه خداوند سبحان در سایه توجهات حضرت ولی عصر ارواحناله الفداء و در تاسی به منویات مقام معظم رهبری برای همه یادگاران دفاع مقدس بویژه رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده محترم شهدا و ایثارگران آرزوی سلامتی و توفیق بیشتر مسئلت نموده و برای دولتمردان نیز در مسیر خدمت و عزت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امید موفقیت روزافزون دارم.
سید مهدی ساداتی
فرماندار شهرستان رباط کریم
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 16 شهريور 1398
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 21