En
تاریخ : شنبه 19 مرداد 1398
کد 5995

افتتاح 37 طرح عمرانی شهرستان رباط کریم در هفته دولت

فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: قریب به 37 پروژه عمرانی، ورزشی، فرهنگی و... با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در سطح شهرستان افتتاح خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی در خصوص برآورد هزینه و پروژه های در دست احداث بیان کرد:  37 پروژه عمرانی، ورزشی، فرهنگی و... با اعتباری بالغ بر 381 هزار و 951 میلیون ریال با هم کاری شهرداری ها و دهیاری ها برای رفاه و آسایش مردمی در هفته دولت زده خواهد شد.
مقام عالی دولت در شهرستان رباط کریم با اشاره به تحریم های دشمن و مقوله خودکفایی در بحث رونق تولید، ارزیابی فعالیت های شهرستانی را مثبت قلمداد کرد و افزود: امروز دشمن تلاش دارد با تحریم کشور ما را متوقف و وابسته کند. امروز همه مردم به هدف دشمن آگاه و با همراهی مسئولان و مدیران ارگان های مربوطه تا حد توان راه نفوذ را بر دول متخاصم خواهند بست. در قبال همیاری مردم، ادارات هم موظف هستند موانع موجود در برایر تولیدکنندگان را مرتفع کنند.
وی درباره طرح های قابل بهره برداری عنوان کرد: دستگاه متولی دو طرح بهسازی معابر و احداث میدان آلارد خود فرمانداری است. 7 پروژه عمرانی و ورزشی متعلق به شهرداری نصیر شهر است. 6 طرح مربوط به فعالیت عمرانی و زیباسازی توسط شهرداری پرند افتتاح خواهد شد. 4 مرکز خدماتی و درمانی توسط شبکه یهداشت به منصه ظهور خواهد رسید. دو مرکز پرورش خوراک و دام توسط جهاد کشاورزی در دست اقدام قرار خواهد گرفت و دهیاری منجیل آباد و انجم آباد، 13 طرح عمرانی را در دست اخداث خواهند داشت.
ساداتی در پایان تاکید کرد: تعامل مسئولان با مدیران سازمان های مختلف و صنعتگران با توجه به مطالبات مردم در هر پروسه ای مهم بوده و امروز بیش از پیش حائز اهمیت است.
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 مرداد 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 39