En
تاریخ : پنجشنبه 17 مرداد 1398
کد 5994

بازدید ساداتی از نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل هافکس

فرماندار رباط کریم در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: شهرستان رباط کریم طلایه دار نمایشگاه و فروشگاه دائمی صنعت چوب مبلمان لوازم خانگی، سهم عظیمی در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی با حضور در محل دائمی بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل هافکس که به مدت 4 روز از پانزدهم ماه جاری درنمایشگاه بین المللی برپا شده، ضمن تقدیر از حضور غرفه داران شهرستان در معتبرترین و معروف ترین نمایشگاه های ایران در زمینه صنعت مبلمان، گفت:  عمده محصولات چوبی به ویژه مبلمان این روزها حاصل تلاش های بی وقفه و طاقت فرسای تولید کنندگان مبلمان و مصنوعات چوبی شهرستان رباط کریم  است که امروزه توانسته بیش از ۸۰ در صد بازار مبل را در ایران تامین کند.


مقام عالی دولت در ادامه افزود: نمایشگاه مبلمان منزل تهران که با حضور شرکت ها و تولید کننده های مطرح داخلی و خارجی در زمینه مبلمان منزل برپا می گردد بستری بسیار اکنون شهرستان رباط کریم طلائیه دار نمایشگاه و فروشگاه دائمی صنعت چوب و مبلمان در سطح کشور است و سهم عظیمی در  رشد و شکوفایی اقتصاد کشور و تشویق صاحبان تولید در افزایش نقدینگی را داراست. مناسب برای آشنایی با جدیدترین روش های طراحی و ساخت مبلمان منزل می باشد.
وی با اشاره به نامگذاری سال به نام رونق تولید، حمایت از تولیدکنندگان را یکی از اولویت های فرمانداری شهرستان دانست و عنوان کرد: خرید و حمایت از تولیدات و محصولات داخل کشور می تواند در ابعاد بین المللی، ملی و شهرستانی آثار مثبت اقتصادی، اجتماعی و غیره را به همراه داشته باشد بنابراین ما با نیت حمایت از تولید به این حوزه ورود پیدا کرده و برای پیشرفت کار این عزیزان از هیچ حمایتی فروگذار نخواهیم بود.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 17 مرداد 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 45