En
تاریخ : دوشنبه 17 تير 1398
کد 5896

مردم نقش اصلی را در رونق تولید دارند

فرماندار رباط کریم در شورای فرهنگ عمومی شهرستان گفت: نقش اصلی را در خرید کالای ایرانی و رونق اولید را مردم بر عهده دارند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی در چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان که با حضور جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در دفتر حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم برگزار شد،ضمن تبریک دهه کرامت به نهادینه شدن فرهنگ خرید کالای ایرانی در جامعه اشاره و اظهار داشت:  فرهنگسازی خرید کالای ایرانی در مردم باید از مدارس و مراکز فرهنگی و مذهبی شروع شود.
فرماندار رباط کریم با توضیح بر اینکه شعار رونق تولید به عوامل مختلفی بستگی دارد افزود: مهمترین عامل رونق تولید ، خرید کالای ایرانی توسط مردم است که می تواند به همراه حمایت دولت از صاحبان صنایع رونق تولید را شاهد باشیم.
ایشان همچنین شهر پرند را ایرانی در نمای کوچک برشمرد وابراز داشت: بستر های فرهنگی در شهر پرند بسیار ضعیف است و مردم پرند شایسته امکانات بهتری هستند و ایجاد اماکن فرهنگی در این شهر ضروری است.
سید مهدی ساداتی ارتقای کالای ایرانی را عامل دیگر رونق تولید بیان کرد و گفت: کار آفرینان و تولید کنندگان باید در ارتقای شاخص های تولید که کیفیت هم یکی از این شاخص ها است اهتمام ورزند.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 تير 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 17