En
تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398
کد 5889

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم خبر داد :

کسب رتبه دوم استانی دانش آموزان رباط کریم در سی و هفتمین دوره از مسابقات قرآن ، عترت و نماز

علی بهارلو معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم از کسب رتبه دوم استانی دانش آموزان رباط کریم در سی و هفتمین دوره از مسابقات قرآن ، عترت و نماز خبر داد .
به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم ، علی بهارلو معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم از کسب رتبه دوم استانی دانش آموزان رباط کریم در سی و هفتمین دوره از مسابقات قرآن ، عترت و نماز خبر داد .
وی با اعلام این خبر افزود :  از میان 42 دانش آموز مقطع متوسطه اول و دوم راه یافته به مرحله استانی 13 نفر رتبه اول تا سوم  استانی را دریافت نمودند  و از این تعداد 11 دانش آموز مجوز حضور در مرحله کشوری را دریافت نمودند.
 
بهارلو ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای این دانش آموزان گفت : کلاس های توانمند سازی کشوری در 4 جلسه برای دانش آموزان متوسطه دومی که موفق به کسب رتبه اول استانی شده و  به مرحله کشوری راه یافته اند به میزبانی شهر ری در حال برگزاری  می باشد .
 
معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم  بیان داشت :   این مسابقات در مرحله کشوری در دو بخش آوایی و پژوهشی در تابستان پیش رو برگزار خواهد شد که  بخش آوایی به میزبانی مشهد مقدس و بخش پژوهشی به میزبانی شهر زنجان خواهد بود.
 
این مقام مسئول  تصریح نمود:  زمان مسابقات مرحله کشوری بخش پژوهشی به میزبانی زنجان از بیست و دوم لغایت سی ام تیر ماه سال جاری درمحل دانشگاه زنجان و مسابقات بخش آوایی پسران و دختران به میزبانی استان خراسان رضوی از هفتم لغایت پانزدهم مرداد امسال خواهد بود.
گفتنی است :  فردا هفدهم تیرماه مراسم اختتامیه سی و هفتمین دوره از مسابقات قرآن ، عترت و نماز در باغ ملی شهر قدس برگزار خواهد شد .
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 تير 1398
  • ساعت 11
  • توسط آموزش و پرورش استانداری تهران
  • تعداد بازدید 9