En
تاریخ : پنجشنبه 13 تير 1398
کد 5883

پیام تبریک فرماندار رباط کریم به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

فرماندار شهرستان رباط کریم با صدور پیامی، 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به مدیریت شهری و روستایی این شهرستان تبريك و تهنیت گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، در پیام سید مهدی ساداتی آمده است:
نامگذاری 14  تيرماه به عنوان روز «شهرداری و دهياری» اقدامی ارزنده است و هدف آن آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری ها ودهیاری‌ها، ارتقا منزلت خانواده بزرگ شهرداران و دهیاران، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با این مدیریت  است .
خدمتگزاران مردم در قالب شهرداریهاو دهیاری ها در شهرها و روستاها بایستی با عزمی جهادی و رویکرد مردمی  در خور تقدیر و توجه فعالیت نمایند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدیدشهرها و روستاها را مناسب زندگی ، کار و تولید نمایند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت باعث ارتقا سطح زندگی مردم  شوند.
اینجانب این روز فرخنده را به شهرداران و دهیاران محترم و نیروهای زحمت کش شهرداری ها ودهیاری های شهرستان رباط کریم تبريك عرض نموده و توفیق روز افزون در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی با نصب العین قراردادن شعارهای دولت تدبیر و امید در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم عزیز از درگاه پروردگار متعال خواستارم.
سید مهدی ساداتی
فرماندار شهرستان رباط کریم

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 13 تير 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 13