En
تاریخ : يکشنبه 26 خرداد 1398
کد 5818

مردمداری و مردم محوری سرلوحه کاری مسئولان باشد

فرماندار شهرستان رباط کریم در کارگروه تحویل شهرپرند به شهرداری گفت: نقطه عطف این نشست یکصدایی شرکت عمران با شورای شهر پرند در مسیر توسعه و آبادانی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم در کارگروه تحویل شهر پرند که با حضور حجت الاسلام والمسلمین پاشاکی امام جمعه ، شهردار و اعضای شورای شهر و همچنین مدیر عامل و هیأت مدیره شرکت عمران برگزار شد ، ضمن قدردانی از این همدلی بین اعضای شورای شهر وهیأت مدیره شرکت عمران ، یکصدایی را عامل توسعه پرند دانست و اظهار داشت:  روح سازندگی و امید در آینده شهر پرند بعنوانی شهری پویا وجود دارد که می تواند انگیزه خوبی برای پیشرفت باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم در ادامه مردم را صاحبان اصلی این نظام برشمرد و تاکید کرد: همه مسئولان خدمتگزاران مردم هستند و مردم داری و مردم محوری سرلوحه کاری قرار گیرد.
ساداتی با اشاره به رونمایی از سند تحویل شهر توسط مسئولان استانی تاکید کرد:  امروز شهردار واعضای شورای شهر و همچنین مدیر عامل و هیأت مدیره شرکت عمران گامی اساسی در مدیریت واحد شهری برداشته و بزودی سند مدیریت واحد با حضور مسئولان استانی تحویل شهرداری میگردد که موجب تحول در شهر پرند است.  

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 خرداد 1398
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 39