En
تاریخ : شنبه 25 خرداد 1398
کد 5808

مسئول ارزیابی و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم :

تاکید بر اصل رعایت حقوق والدین و دانش آموزان هدف ستاد نظارت بر ثبت نام است

مسئول ارزیابی و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم از آغاز به کار ستاد نظارت بر ثبت نام با تاکید بر اصل رعایت حقوق والدین و دانش آموزان خبر داد .

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم ، ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان رسما آغاز به کار کرد .

کریمی مسئول ارزیابی و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم گفت : این ستاد با تاکید بر اصل رعایت حقوق والدین و دانش آموزان شروع به کار نموده است .

وی اظهار داشت : ارسال بخشنامه به مدیران مدارس درخصوص نصب پوستر ستاد ثبت نام در معرض دید مراجعین ،  اخذ مدارک ثبت نام و حصول اطمینان از صحت این مدارک و نیز هدایت و توجیه مراجعان با توجه به محدوده محل سکونت از جمله اهداف تشکیل ستاد نظارت می باشد که اجرائی شده است .

دبیر ستاد نظارت بر ثبت نام شهرستان رباط کریم با اشاره به تعداد 7016 دانش آموز که در سال تحصیلی 99-98 وارد پایه اول ابتدائی خواهند شد ،  سه پایگاه سنجش ( دبستان حاج جعفری در خیابان گرجی – دبستان عاشورا در خیابان شهید ملکی و دبستان شهید فهمیده در شهر پرند )  در سطح شهرستان را معرفی نمود که از هفته اول تیرماه آماده ارائه خدمات به مراجعین خواهند بود .

این مقام مسئول افزود : ثبت نام دانش آموزان در مقطع متوسطه دوم براساس فرم هدایت تحصیلی می باشد که بنابر صلاحدید هیات نظارت ، همکاران ما در مرکز مشاوره  آماده راهنمایی و ارائه مشاوره به دانش آموزان و اولیا خواهند بود .

کریمی خاطر نشان کرد با تدوین برنامه بازدید از مدارس توسط اعضای هیات نظارت ، بر عملکرد مطلوب این فرایند توسط مدارس کنترل و نظارت خواهد شد .

گفتنی است آدرس سامانه رسیدگی به شکایات و تلفن این واحد در تمام واحدهای آموزشی جهت پاسخگویی به شکایات مراجعین  نصب شده است .

  • نوشته شده
  • در شنبه 25 خرداد 1398
  • ساعت 10
  • توسط آموزش و پرورش استانداری تهران
  • تعداد بازدید 4