En
تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 5517

روابط عمومی نقش تصمیم سازی در سازمان دارد

فرماندار رباط کریم در جلسه هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان رباط کریم گفت: روابط عمومی نقشی اساسی در تصمیم سازی در سازمان دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم در جلسه شورای روابط عمومی های شهرستان رباط کریم، جایگاه روابط عمومی ها را در تبیین سیاستهای دولت مهم برشمرد و اظهار داشت: روابط عمومی دستاوردهای دولت و نظام را در فضای امید و آرامش به مردم تبیین کند.
رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان رباط کریم تعامل با اصحاب رسانه را مورد تاکید قرار داد و افزود: تعامل با اصحاب رسانه از وظایف روابط عمومی ها است که با تعامل مناسب و مدیریت صحیح پیام امید را در افکار عمومی منتشر می کنند.
ساداتی در ادامه اشاره ای هم به جایگاه روابط عمومی ها کرد و اذعان داشت: نقش روابط عمومی در جامعه مانند نقش زبان و سخن گفتن است و فردی که زبان نداشته باشد نمی‌تواند توانمندی خود را به دیگران منتقل کند.
وی در ادامه تصریح کرد: روابط عمومی نقش مهمی را در تعیین، شکل دهی و برنامه‌ریزی اجرای سیاست‌های راهبردی یک سازمان ایفا می‌کند و درک اهمیت روابط عمومی به عنوان بخشی از مدیریت استراتژیک به منزله یافتن نوعی مهارت مبارزه برای پیشرفت در سازمان تلقی می‌شود.
فرماندار رباط کریم استفاده از ابزار به روز روابط عمومی در تنویر افکار جامعه را مورد تاکید و  بیان داشت: روابط عمومی نوین با استفاده از تکنولوژی های روز در حوزه روابط عمومی مورد توجه روابط عمومی های شهر ستان قرار گیرد.
در پایان این جلسه احکام اعضای هیآت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان رباط کریم به منتخبان ابلاغ شد.

 


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 اسفند 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 29