En
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397
کد 5424

مقاومت و حمایت مردم از ولی فقیه از عوامل پیروزی انقلاب است

فرماندار شهرستان رباط کریم در دیداری با امام جمعه شهر رباط کریم گفت: مقاومت و حمایت مردم از ولی فقیه از عوامل پیروزی انقلاب است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم،سید مهدی ساداتی در این دیدار افزود: این انقلاب با تکیه بر مردم که صاحبان اصلی آن هستند به پیروزی رسید و بعد از 4 دهه توانست در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... دستاورد های ارزشمندی را بدست آورد .
ساداتی به آرمانها و ارزش های انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: مقاومت و حمایت مردم از ولی فقیه  ، مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی است، دشمنان در طول این 40 سال به صورت متحد، هر ابزار، فکر و اندیشه ای را برای نابود کردن انقلاب به کار گرفتند اما تا به امروز در اهداف شوم و پلید خود ناکام مانده اند که این به برکت همبستگی و وحدت مردم است.
نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم وحدت و انسجام  را از رموز مهم انقلاب دانست و افزود: شیطنت های داخلی و خارجی به هیچ وجه ره به جایی نخواهد برد، چراکه ارزش های انقلاب اسلامی با رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری فرای مرزها را درنوردیده است و با اقتدار هرچه تمام پیش می رود.
ساداتی همچنین با اشاره به هماهنگی خوب بین دستگاهها شهرستان در برگزاری هر چه با شکوهتر راهپیمایی 22 بهمن ابراز کرد: مردم شهرستان رباط کریم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن، مشت محکمی به یاوه گویی های ترامپ و هم پیمانانش خواهند زد و با آرمانهای انقلاب اسلامی تجدید میثاق می کنند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 بهمن 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 15