En
تاریخ : پنجشنبه 20 دي 1397
کد 5354

پرند به شهری امن و بدون گسل با اتصالات اتوبانی و راه آهنی تبدیل می شود

ویر راه و شهرسازی در پرند گفت: پرند به شهری امن و بدون گسل با اتصالات اتوبانی و راه آهنی تبدیل می شود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه استقرار دستگاه های دولتی، ادارات خدمات رسان، تکمیل فضاهای مربوط به سرانه خدمات شهری، مراکز محلات، هایپر مارکت ها و مکان های آموزشی، بهداشتی، درمانی در برنامه ها است اظهار کرد: تصمیم های لازم در این حوزه اتخاذ شده و در سال های آینده پرند به یکی از شهرهای امن و بدون گسل اطراف تهران با اتصالات اتوبانی و راه آهنی تبدیل می شود.
او با تاکید بر اینکه مسکن مهر باید با کمک مردم انجام شود افزود: با توجه به افزایش قیمت ها این موضوع باید متناسب سازی و در قالب قراردادها با مردم مشخص شود.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه باید توان خرید مردم افزایش یابد، بیان کرد: افزایش وام مسکن به ارتقای توان خرید کمک نمی کند بلکه باید با خرید انبوه مصالح از طریق سامانه اعتباری که در حال طراحی و مذاکره با بانک عامل است بتوانیم تخفیف بگیریم.
سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم نیز ضمن خیر مقدم به وزیر راه و شهرسازی ، به مدیریت دوگانه در شهر پرند اشاره و افزود: با توجه به افق جمعیتی شهر پرند مهمترین مشکل در مدیریت دو گانه بین شرکت عمران با شهرداری است که نمیتواند مطالبات مردم را  پاسخگو باشد و موجب رضایتمندی مردم را فراهم کنند.
ایشان همچنین تاکید کرد: فراهم نمویدن بستر های لازم در اجرای  زیر ساخت ها در سطح شهر بطور ویژه مورد توجه قرار گیرد.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 دي 1397
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 35