En
تاریخ : سه شنبه 19 تير 1397
کد 4927

طرح تحول سلامت هدیه دولت به مردم است

فرماندار شهرستان رباط کریم در اولین نشست مجمع سلامت این شهرستان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه وازرت بهداشت و وزارت کشور گفت : از تمام ظرفیتهای موجود در شهرستان جهت ارتقا شاخص های بهداشتی و درمانی بهره برداری کنیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم؛ این جلسه که با حضور معاونین دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد سید مهدی ساداتی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به عنوان یک امر مهم مبنی بر تحول در عرصه بهداشتی و درمانی در سطح کشور عنوان کرد:  یکی ازامتیازات منحصر به فرد دولت تدبیر و امید تحول طرح سلامت در جامعه است.
نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم افزود : برای اجرایی شدن منویات بهداشتی وزارت بهداشت و درمان به تنهایی نمی تواند این خواستگاه را برآورده  و این مهم را مدیریت کند و بر همین اساس تشکیل مجمع طرح تحول سلامت شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.
 فرماندار شهرستان رباط کریم در ادامه اذعان داشت از تمام ظرفیت ها چه در بخش دولتی  و چه خصوصی از جمله شهرداری ها ؛ دهیاری ها اعضای محترم شوراهاو چه در بخش های دیگر از جمله سمن ها ؛ نخبگان، متخصصین ؛ متعهدین ؛  هنرمندان ؛ ورزشکاران و کسانی که به رشد این شهرستان عشق می ورزند  برای رسیدن به آن نقطه آرام بخش که در طرح سلامت برای ما تدوین شده و طی دستورالعملی ابلاغ شده است  بتوانیم با فرایند سازی مطلوب و تشکیل مستمر جلسات چند طرح اساسی را در سطح شهرستان به عنوان یک پایلوت اجرائی نماییم
سید مهدی ساداتی  تاکید کرد: مردم نباید دغدغه ای در خصوص بهداشت و درمان داشته باشند ضمن اینکه هم اکنون خدمات بهداشتی و درمانی در سطح کشور تقریبا به صورت رایگان ارائه می شود. ما در طرح تحول سلامت باید زیرساختهای مورد نظر را برای ارائه طرح تحول و سلامت بخشی به آحاد مردم در سطح شهرستان ایجاد نماییم.
فرماندلر شهرستان رباط کریم در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان ساخت : از ظرفیت خیرین در حوزه سلامت برای تامین منابع مالی پروزه ها مورد استفاده قرار گیرد. مزدم به عنوان صاحبان اصلی این انقلاب هستند و خذمتگزاران آنها باید در رفع مشکلات تلاش مجدانه ای انجام دهند.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 19 تير 1397
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 42