En
تاریخ : يکشنبه 10 تير 1397
کد 4904

ایجاد خود باوری و نشاط در جوانان از امتیازات جمعیت هلال احمر است

رئیس شورای اسلامی نصیر شهر در گفتگو با رئیس هلال احمر شهرستان ربا کریم گفت: ایجاد خود باوری و نشاط در جوانان از امتیازات جمعیت هلال احمر است.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیر شهر ؛ در این دیدار که در دفتر شورای اسلامی نصیر شهر انجام شد حسین  فهیمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ربا کریم خواستار افزایش سطح تعاملات و همکاری هر چه بیشتر با این نهاد شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ربا کریم با بیان اینکه شورای اسلامی برخواسته از رای و اعضاء توسط مردم انتخاب می شوند افزود: جمعیت هلال احمر نیز نهادی وابسته و برخواسته از دل مردم است که می تواند سطح همکاری خود را با شورای اسلامی  و شهرداری در زمینه های مختلف افزایش دهد.
فهیمی یادآورشد: جمعیت هلال احمر شهرستان رباط کریم آمادگی خور را برای برگزاری دوره های مختلف در راستای افزایش کمک های اولیه، مهارت داوطلبی، تخصصی، تربیت مربی، بازآموزی و ضمن خدمت برای کارکنان شهرداری و همینطورکارکاه های آموزشی در فرهنگسرای بهشت نصیر شهر برای شهروندان به صورت رایگان اقدام نماید.
وی با اشاره به اهمیت جذب جوانان به فضاهای فرهنگی خاطرنشان کرد: جمعیت با جذب و آموزش جوانان تلاش می کند تا فضای مطلوب تری برای زندگی مردم در جامعه فراهم کرده و هر زمان به حضور جوانان در حوادث نیاز باشد، از آمادگی این نیروهای توانمند و آموزش دیده در جهت کمک به مردم استفاده نماید.
در این جلسه مهندس تیمور پور ، رئیس شورای اسلامی نصیر شهر  نیز با بیان اینکه باید از ظرفیت های فرهنگی دستگاه ها در یکپارچکی فعالیت های فرهنگی شهر استفاده کنیم، گفت: ایجاد خود باوری و نشاط در جوانان از امتیازات جمعیت هلال احمر است و وجود نیروی داوطلب و مردمی یکی از سرمایه های عظیم هلال احمر به شمار می رود که می توان با استفاده از آن ضمن ارائه خدمات به مردم، فرهنگ شهروندی را ارتقا داد.
تیمور پور  در پایان گفت: شورای اسلامی شهر قدر دان زحمات و  خدمات جمعیت هلال احمر است و در هر زمینه ای آمادگی همکاری با این مجموعه را دارد.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 تير 1397
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 21