En
تاریخ : دوشنبه 27 فروردين 1397
کد 4739

فرهنگ سازی؛ راهکار تحقق حمایت از کالای ایرانی است

فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: فرهنگ سازی راهکار تحقق حمایت از کالای ایرانی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی با اشاره به نامگذاری سالجاری تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: رسانه در نهادینه کردن فرهنگ مصرف کالای ایرانی در بین آحاد مردم نقش مهمی را برعهده دارند.
وی با اشاره به پیشینه تاریخی کشور در استفاده از کالای ایرانی خاطر نشان کرد: در تاریخ سیاسی ایران شخصیت های ملی و مذهبی هستند که در دوران گذشته از کالای ایرانی استفاده می کردند و می توانند امروز الگویی مناسب برای مردم بویزه نسل جوان باشند.
ساداتی با بیان کلماتی همچون تعصب،غیرت و همت که دارای بار معنایی ویژه ای هستند و در رابطه با حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم انقلاب نشانگر توجه ویزه به این مهم است گفت: توجه عملی به این مفاهیم در زمان اقدام برای دستیابی به یک هدف تلاش را برای تحقق هدف و ممارت و خلاقیت را افزون می کند.
نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم تصریح کرد: همه تولید کنندگان باید زمینه ارتقای کیفیت کالای تولید شده توجه داشته باشند و ذوق و سلیقه مصرف کنندگان را با محصولات خود تطبیق ذهند.
وی همچنین امیدواری به آینده را رکن اساسی رشد و توسعه کشور برشمرد و اذعان داشت: ناامیدی یک سلاح کشتار جمعی است که همه را می سوزاند و اشاعه آن یکی از راهکار های دشمن در ایجاد رخوت و بی انگیزگی است که باید با آن مقابله کرد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 27 فروردين 1397
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 50