En
تاریخ : يکشنبه 19 فروردين 1397
کد 4723

تمام توان و امکانات خود را برای توسعه پرند بکار بسته ایم/تمرکز روی تحویل واحدهای باقیمانده مسکن مهر می باشد

مدیر عامل شرکت عمران پرند برنامه های این شرکت در سال ۹۷ را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، سید علی اکبر طاهری ضمن تبریک سال نو به شهروندان پرند، گفت: تمام توان و امکانات شرکت عمران را برای توسعه زیرساخت ها، ارائه خدمات روبنایی و بهبود کیفیت زندگی شهروندان در شهر جدید پرند به کار خواهیم بست.
طاهری با اشاره به نامگذرای سال جدید توسط مقام معظم رهبری، گفت: کشور ما توانمندی و ظرفیت های فراوانی به ویژه در حوزه نیروی انسانی دارد که با حمایت از کالای ایرانی هم مشکلات بیکاری و اقتصادی رفع خواهد شد و هم از این ظرفیت ها استفاده می شود.
مدیر عامل شرکت عمران پرند با اشاره به آخرین وضعیت مسکن مهر، اظهار داشت: تاکنون ۷۰ هزار واحد از ۹۵ هزار واحد مسکن مهر پرند تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شده یا در شرف تحویل می باشد که در صورت تامین انشعابات، پرونده مسکن مهر پرند در سال جاری بسته خواهد شد.
طاهری با بیان اینکه بزرگترین مانع در تکمیل مسکن مهر پرند، عدم نصب انشعابات است، تصریح کرد: شرکت عمران پرند آمادگی لازم برای تکمیل هر چه سریعتر مسکن مهر را دارد و انتظار داریم که دستگاه های خدمات رسان نیز پا به پای شرکت عمران وارد میدان شده تا بیش از این شرمنده مردم نباشیم.
وی با بیان اینکه توسعه خدمات روبنایی و بهبود کیفیت خدمات به شهروندان از برنامه های مهم شرکت عمران پرند در سال جاری است، اذعان داشت: شهر پرند، شهری جدید است و کمبودهایی در حوزه های مختلف در این شهر وجود دارد و ما با تمام توانمان به عنوان خدمتگزاران مردم به دنبال کاهش مشکلات و توسعه زیرساخت ها و ارائه خدمات روبنایی در شهر جدید پرند هستیم.
مدیر عامل شرکت عمران پدند با بیان اینکه در سال جاری شاهد افتتاح بوستان بزرگ مشاهیر با مساحت ۳۲ هکتار در شهر جدید پرند هستیم، اظهار داشت: جانمایی و طراحی چندین پارک محله، بوستانهای بزرگ، مدرسه و مسجد و سالن مدیریت بحران، آمفی تئاتر، کانون پرورش فکری کودکان و سالن اجتماعات در فازهای مختلف مسکن مهر به پایان رسیده و پس از برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار، عملیات عمرانی آنها آغاز خواهد شد.
طاهری در ادامه تصریح کرد: عملیات احداث و آسفالت معابر در فاز های مسکن مهر نیز در حال اجرا است و در سال ۹۷ تمامی معابر پرند که جمعیت ساکن دارد آسفالت خواهد شد.
مدیر عامل شرکت عمران خاطر نشان کرد: چندین طرح و پروژه ی بزرگ دیگر از جمله احداث پردیس سینمایی و پارک بانوان در دستور کار شرکت عمران پرند قرار دارد.
طاهری در پایان تصریح کرد: به مشکلات شهر جدید پرند واقف هستیم و سعی در رفع این مشکلات داریم و بنده مطمئن هستم که آینده ی شهر جدید پرند، آینده ای خوب و درخشان خواهد بود.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 فروردين 1397
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 47