En
تاریخ : پنجشنبه 9 فروردين 1397
کد 4705

تلاش می کنیم تا ضمن ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، زمینه لازم برای ورود شهر پرند به عرصه رقابت با سایر شهرهای همتراز فراهم شود

شهردار پرند ضمن اشاره به برنامه ها و اهداف مدیریتی خود، اظهار داشت: در دوره تصدی شهرداری پرند توسط اینجانب، تلاش خواهد شد تا ضمن ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، زمینه لازم برای ورود شهر پرند به عرصه رقابت با سایر شهرهای همتراز فراهم شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند، سید کاظم میری آشتیانی با تأکید بر لزوم بهره گیری مؤثر از تمام پتانسیل های این شهر، اذعان نمود: ما برای انجام اقدامات مؤثر در زمینه هویت بخشی شهر پرند باید سرمایه داران را جذب کنیم و از ظرفیت های این شهر مثل کارتینگ بین المللی، سرزمین ایرانیان، شهرک صنعتی استفاده کنیم.
وی با اشاره به برنامه های خود در سه قالب کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، اذعان داشت: هیچ مدیری بدون داشتن برنامه مشخص و دقیق هرگز به اهداف مجموعه ی مدیریتی خود نخواهد رسید. بنابراین ما سعی داریم تا در سه قالب کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برنامه های خود را در زمینه عمرانی، خدماتی، رفاهی و ... پیش ببریم.
آشتیانی در ادامه با تأکید بر اینکه برنامه های شهرداری ها باید در قالب بودجه سنواتی تحقق یابند، عنوان کرد: رعایت انضباط مالی و سازماندهی مناسب، تدوین یک برنامه جامع تفصیلی و منطبق بر واقعیت ها و تصویب درآمدهای ثابت و پایدار شهرداری ها از مهمترین برنامه هایی هستند که با همکاری کارکنان پر تلاش شهرداری در پی تحقق آن خواهیم بود.
 شهردار پرند اولویت های کاری خود را بر مبنای توسعه و پیشرفت شهر خواند و گفت: عمده ترین اهداف بنده در جهت بهبود کیفیت زندگی در شهر پرند شامل تکمیل پروژه احداث ساختمان مرکزی شهرداری پرند، توسعه و ویرایش پارک شهدای گمنام، احداث ساختمان شماره یک آتش نشانی، ترمیم زمین چمن مصنوعی سطح شهر، ویرایش و بازپیرایی میادین و پارکهای سطح شهر، توسعه و ارتقا کیفیت خدمات شهری، مشارکت با بخش خصوصی، ایجاد درآمدهای پایدار و افزایش بودجه و تدوین نظام جامع درآمد و هزینه، توسعه و ایجاد و اصلاح معابر شهر و مجاری آب و فاضلاب شهری، بهبود وضعیت معابر شامل آسفالت خیابان ها و کوچه های شهر، جدول گذاری و بهبود وضعیت پیاده روها خواهد بود.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 فروردين 1397
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 54