En
تاریخ : شنبه 23 دي 1396
کد 4478

مرحله دوم هرس درختان خیابان امام خمینی(ره) نصیرشهر

هرس زمستانه ی درختان در خیابان امام خمینی(ره) در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، چاوشی مسئول واحد فضای سبز شهرداری با اعلام این خبر افزود: انجام این عملیات در زمان مناسب منجر به افزایش تولید شاخه ‌های جوان، ایجاد دید ترافیکی و کنترل ارتفاع و حجم رشد ریشه، کنترل حجم تاج درختان و شکل‌ دهی و حذف شاخه‌های خشک و بیمار می شود.

وی گفت: افزایش طول عمر درختان،کاهش و کنترل جمعیت آفات و بیماری‌ها و برقراری توازن بین اندام‌های هوایی، زیرزمینی و محدود کردن رشد و کوتاه ساختن ارتفاع درختان مزاحم در مسیر شبکه ‌های برق درختان از دیگر اهداف اجرای عملیات هرس درختان سطح شهر است.

چاوشی تصریح کرد: هرس درختان بلوار ولایت، بلوار سی متری، خیابان عرفان انجام شد و در نقاط مختلف سطح شهر از جمله پارک ها و بلوارها همچنان ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: سعی می شود به هرس شاخه های بیمار و سر شاخه های خشک و درختان خشکیده توجه شده و نظارت کافی توسط عواملین فنی روی مسئله صورت بگیرد تا از بروز مشکلات جلوگیری بعمل آید.

مسئول واحد فضای سبز، زیباسازی منظر شهری و رضایتمندی شهروندان را از دیگر نکات مورد توجه ذکر کرد و افزود: امیدواریم با اقدامات انجام شده بتوانیم باعث رضایتمندی شهروندان خصوصاً دوستداران طبیعت و فضای سبز شویم.

  • نوشته شده
  • در شنبه 23 دي 1396
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 58
نظرات شما
captcha refresh