En
تاریخ : سه شنبه 19 دي 1396
کد 4475

دیدار فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) با شهردار پرند

سرهنگ آرزومندی در نشستی صمیمی با سید کاظم میری آشتیانی شهردار پرند دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند، سرهنگ آرزومندی در این نشست به اهمیت رسالت بسیج و سپاه در امور اجتماعی و فرهنگی و مذهبی شهر اشاره کرد و گفت: نیروهای شهرداری برای اجرای برنامه ها و ارائه خدمات به شهروندان نیز باید روحیه جهادی و بسیجی وار داشته باشند تا بتوانند خدمات ارزشمند و تأثیرگذاری را ارائه دهند.
شهردار پرند نیز در ادامه بسیج را یکی از بازوهای کمکی شهرداری در اجرای برنامه های مشارکتی در مناسبت های ملی و مذهبی عنوان کرد و گفت: برپایی نمایشگاه های فرهنگی، راهپیمایی های ملی و مذهبی، یادواره های شهدا، دیدار و دلجویی از خانواده شهدا و ... مجموعه برنامه هایی است که می تواند با مشارکت این دو نهاد و از طریق حوزه ها و پایگاه های بسیج برگزار شود.
وی اظهار کرد: سپاه پاسداران یکی از مهمترین نهادهایی بود که به دستور حضرت امام (ره) در بدو پیروزی انقلاب اسلامی با هدف حراست از نظام تأسیس شد و بسیج نیز مصداق کامل ایثارگری و عشق به خداست که تاکنون خیرات و برکات فراوانی برای نظام مقدس اسلامی به همراه داشته است که ما وظیفه داریم همواره از رشادت ها و فداکاری های سپاه پاسداران و بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس یاد نماییم .
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 19 دي 1396
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 110
نظرات شما
captcha refresh