En
تاریخ : يکشنبه 17 دي 1396
کد 4468

شروع عملیات آسفالت میدان امام خمینی(ره)رباط کریم

شهردار رباط کریم از پایان عملیات زیر سازی میدان حضرت امام (ره) و شروع پخش آسفالت این میدان با هدف بهسازی اصولی خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری رباط کریم ؛ سید محمد میرزمانی با اشاره به نقش میدان حضرت امام (ره) بعنوان یکی از ورودی های بسیار مهم در معرفی هویت این شهر و لزوم توجه به زیباسازی مدخل های ورودی در گفتگویی اظهار داشت: رباط کریم یک شهر تاریخی و با اصالت است و از این رو سالانه پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است که به این منطقه وارد می شوند و این امر اهمیت رسیدگی و زیباسازی مدخل های ورودی شهر را دو چندان می کند .

وی به اجرای پروژه بهسازی و آسفالت میدان بزرگ حضرت امام (ره) بعنوان یکی از ورودی های بسیار مهم اشاره کرد و اذعان داشت : با توجه به عدم زیرسازی اصولی این میدان در گذشته و نشست های نامتعارف آسفالت این محور عملیات خاکبرداری و زیرسازی میدان کلید خورد که پس از تخریب بخش های زیادی از میدان و زیرسازی محور هم اکنون آماده پخش آسفالت شده است.

میرزمانی ادامه داد: عملیات پخش آسفالت از دیروز در لاین غربی آغاز و بخشی از میدان انجام شد که بدلیل شرایط جوی نامناسب موقتا متوقف شده است که بلافاصله پس از مساعد شدن شرایط آب و هوایی ، این پروژه به سرعت اجرا خواهد شد.

شهردار رباط کریم ضمن پوزش از اختلال بوجود آمده در تردد شهروندان ادامه داد : رفع معضل آسفالت شهری نیازمند اولویت‌بندی بر اساس حجم تردد و درخواست شهروندان است و معابری که با ترافیک تردد مواجه است، در اولویت قرار می‌گیرد.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 17 دي 1396
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 81
نظرات شما
captcha refresh