En
تاریخ : يکشنبه 17 دي 1396
کد 4466

مراسم تودیع رئیس هیات مدیره و معاون مالی و اداری برگزار شد

مراسم تودیع و تکریم رئیس هیات مدیره و همچنین معاون اداری مالی شرکت عمران شهر جدید پرند با حضور سید علی اکبر طاهری مدیر عامل و سایر مدیران این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ طی این مراسم از زحمات فریبرز واحدی رئیس هیات مدیره و حمید صبوری خواه معاون اداری مالی تقدیر شد.

سید علی اکبر طاهری مدیر عامل شرکت عمران پرند در سخنانی ضمن تقدیر از خدمات ارزنده این دو مدیر، گفت: حضور این عزیزان در شرکت عمران پرند منشا خیر و برکت بود و این توفیقی برای بنده است که همکاران خوبی مانند این دو مدیر و همچنین اعضاء هیات مدیره محترم را در کنار خود داشته و دارم.

مدیر عامل شرکت عمران پرند ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای دکتر واحدی و صبوری خواه: دکتر واحدی سال ها در اداره راه و شهرسازی استان تهران زحمت کشیده اند و این چیزی که اکنون مشاهده می کنیم محصول زحمات ایشان است و آقای صبوری خواه نیز همواره به عنوان مدیری فعال و با اخلاق کار خود را به خوبی انجام می داد.

طاهری اذعان داشت: هدف از برگزاری این جلسه قدردانی و تکریم این دو مدیر است و امیدوارم در طول دروان خدمت خود همواره موفق باشند و درادامه تصریح کرد: همدلی بسیار خوبی در مجموعه شرکت عمران شهر پرند اعم از اعضای هیات مدیره، مدیران و معاونین وجود دارند و همین باعث شده تا در جلسه ای که اخیرا با دکتر طاهر خانی معاون محترم وزیر راه و شهرسازی داشتم، ایشان از عملکرد شرکت عمران پرند رضایت داشته باشند.

در ادامه این مراسم واحدی و صبوری خواه از همکاران خود در شرکت عمران تشکر نموده و در سخنانی از آنها حلالیت طلبیده و خداحافظی کردند.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 17 دي 1396
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 104
نظرات شما
captcha refresh