En
تاریخ : چهارشنبه 6 دي 1396
کد 4444

فرماندار رباط کریم در نشست با شهرداران و اعضای شورای شهر و روستا :

از فعالیتهای عمرانی غیر استاندارد جلوگیری می شود

فرماندار شهرستان رباط کریم ضمن تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسگری(ع) و ابراز تشکر از متانت رفتاری اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا با اشاره به فرازی از سخنان امام راحل اذعان داشت :اگر دولت و مجلس خوی کاخ نشینی را پیدا کرد باید فاتحه آن دولت و ملت را بخوانیم بترسید از روزی که مردم متوجه شوند در باطن زیرا همان کاهش محبوبیت مسئولین نظام در بین مردم لست. امیدوارم همه ما طوری عمل کنیم که از ناحیه عملکرد ما به جمهوری اسلامی ضربه ای وارد نشود و اعتماد مردم را نسبت به جمهوری اسلامی جلب کنیم .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ، سعید بیات  در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از روشن شدن تکلیف شهرداران سه گانه شهرستان یادآور شد : از این بابت که مدیریت شهری قوام سازمانی خود را به دست آورده است و انتخاب دوستان هم انتخاب خوبی بوده استامیدوارم شهرداران نیز به این اعتماد پاسخ خوبی بدهند
نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم با اشاره به توصیه اکید استاندار محترم تهران در خصوص جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و ابراز نگرانی ایشان مقاوم نبودن بافت های فرسوده گفتند: از فعالیتهای عمرانی غیر استاندارد جلوگیری می شود .شهرداران محترم باید دقت کنند جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز و غیر ایمن را بگیرند . در این زمینه با کسی تعارف نداریم در غیراینصورت به مردم خیانت کرده ایم
وی در ادامه در خصوص تکمیل سوله مدیریت بحران در شهرها را مورد تاکید قرار داد و افزود: جهت اطلاع رسانی در فضای مجازی باید سوله مدیریت بحران و مکان های امن برای استقرار جمعیت در مواقع لزوم را در سطح شهرستان به مردم معرفی کنیم تا مردم نیز مطلع شوند اگر خدای ناکرده اتفاقی افتاد بدانند کجاباید مستقر شوند.
وی با اشاره به نشست شورای مسکن استان تهران ، اولویت ما در این نشست  طرح مسائل و مشکلات شهرستان بویژه شهر پرند  و مسکن آبشناسان بود.گزارش و مشکلات آن را نیز برای جناب آقای استاندار ارسال کرده ایم. و مهم ترین آن همین ساختمانهای بلند مرتبه می باشد.اگر در پرند یک اتفاق آتش سوزی بیفتد امکانات و تجهیزات اطفاء حریق را نداریم.
سعید بیات با اشاره به چگونگی انشعابات گاز در مسکن مهر آبشناسان توسط 60 واحد بصورت کاملا مخاطره آمیز گفت: شهرداران محترم نسبت به مقاوم سازی بافت فرسوده شهر با توجه به پیش بینی های قانون در این زمینه اقدامات لازم را بعمل آورند و می بایست نسبت به اطلاع رسانی مطلوب به مردم اقدامات لازم بعمل آید.
در پایان نیز بر آمادگی همه ادارات و مدیران شهرستان برای مدیریت و مقابله با هرگونه حادثه احتمالی تاکید شد.
 

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 دي 1396
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 111
نظرات شما
captcha refresh