En
تاریخ : دوشنبه 13 آذر 1396
کد 4362

پنجمین شهردار پرند معارفه شد

سید کاظم آشتیانی پنجمین شهردار شهر پرند با حضور مهندس بیات فرماندار رباط کریم، حجت الاسلام و المسلمین پاشاکی امام جمعه شهر پرند،معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر پرند، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم، جانشین فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان رباط کریم و سایر مسئولین شهرداری و با قرائت حکم استاندار تهران کار خود را آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ،سعید بیات ضمن قدردانی از وفاق و همدلی موجود در بین اعضای شورای اسلامی شهر پرند، اظهار داشت: همدلی و اتحاد جزء دستورات دینی ماست و علاوه بر آن وظیفه ی کلیه مسئولین شهری این است که با یکدیگر متحد باشند و در راستای تحقق اهداف سازمانی و خدمت به مردم با همدلی گام بردارند.
فرماندار شهرستان رباط کریم یکی از مهمترین انتظارات خود از شهردار جدید را تلاش جهت یکپارچه نمودن مدیریت شهری خواند و گفت: مهمترین انتظاری که بنده از آقای آشتیانی به عنوان شهردار جدید پرند دارم تحویل شهر از شرکت عمران و یکپارچه نمودن مدیریت شهری است.
وی با اشاره به سابقه 24 ساله ی شهردار در زمینه مدیریت شهری، تصریح کرد: امیدواریم که کلیه مسئولین با سلامت، کارآمدی و توانمندی در مسیر توسعه و پیشرفت شهر پرند گام برداشته و تمام تلاش خود را در این راستا انجام دهند.
نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم با اشاره به ساخت واحد های مسکونی برای اقشار کم درآمد از  آرمانهای بلند انقلاب اسلامی است که متاسفانه به دلیل ضعف در نظارت و سودجویی های صورت پذیرفته امروز به معظلی تبدیل شده است.
فرماندار شهرستان رباط کریم در ادامه با اشاره به اینکه یکی دیگر از اولویت های شهردار جدید بایستی پرداختن به حوزه اجتماعی و فرهنگی پرند باشد اضافه کرد: متاسفانه در مسکن مهر پیوست های فرهنگی – اجتماعی نیز دیده نشده یا ضعیف می باشد.
 وی با اشاره به موضوع عدم پوشش دهی امواج رسانه ملی در پرند که باعث گرایش به استفاده از گیرنده های ماهواره ای می شود گفت: وظیفه ما مسیر سازی برای حفظ دین و سلامت فرهنگی جامعه است علیرغم آمادگی صدا و سیما و تامین تجهیزات مربوطه متاسفانه هنوز کار تحویل زمین مورد نیاز از سوی شرکت عمران انجام نشده که امیوارم تسریع شود.
بیات اشاره ای هم به نقص سیستم های هشدار اطفاء حریق ساختمانهای مسکن مهر کرد واظهار داشت : در بازدید اخیر که از ساختمانهای بلند مرتبه در مسکن مهر داشتم متاسفانه ساختمانهادارای نواقص متعددی می باشندکه در حوزه ایمنی و سیستم های هشدار اطفاء حریق که جز ضروری ترین اقدامات عمرانی می باشد عملیاتی نمی باشد و بزودی افراد یا دستگاهی که مسئولیت نظارتی در این امر را داشته و به درستی مسئولیت خود را انجام نداده مورد تعقیب قانونی و در صورت نیاز قضایی قرار خواهند گرفت.
حجت الاسلام و المسلمین پاشاکی نیز در ادامه با تأکید بر لزوم یکپارچکی مدیریتی شهر پرند، تحویل شهر از شرکت عمران را جهت برطرف نمودن و مرتفع کردن مشکلات مدیریتی شهر لازم و ضروری خواند.
وی همچنین کلیه مسئولین را به اتحاد هر چه بیشتر فرا خواند و گفت: باید با سعه صدر و ایجاد اعتماد در مردم، در راستای رفع مشکلات و خواسته های شهروندان گام برداشت.
داود احمدی رئیس شورای اسلامی شهر پرند نیز ضمن تبریک به شهردار جدید، تجربه و مردم داری را از ویژگی های بارز ایشان خواند و گفت: ما به شهر و شهروندان مدیون هستیم و باید این دِین به نحو احسن ادا شود. بنابراین یکی از مهمترین نیازهای این مردم یکپارچگی مدیریت شهری است.
حبیب الله سعادتفر سرپرست شهرداری پرند نیز از همکاری و حمایت اعضای شورا، امام جمعه، فرماندار و همچنین همکاران خود در شهرداری پرند در مدتی که تصدی سرپرستی را به عهده داشتند، تقدیر و تشکر کرد.
سید کاظم آشتیانی شهردار منتخب شهر پرند ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد اعضای شورای شهر جهت انتخاب وی به عنوان شهردار این سکان سخت اجرایی شهر، اظهار کرد: تمام تلاش خود را جهت به کارگیری رهنمودهای جناب آقای فرماندار و امام جمعه محترم می کنیم و با همکاری نیروهای خدوم شهرداری در راستای یکپارچگی مدیریتی شهر گام بر می داریم.
در پایان حکم شهردار منتخب شهر پرند توسط معاونت فرهنگی شهرداری قرائت و توسط فرماندار به سید کاظم آشتیانی اهدا شد.
 • نوشته شده
 • در دوشنبه 13 آذر 1396
 • ساعت 15
 • توسط مهدی انصاری
 • تعداد بازدید 299
 • مهدی انصاری
 • ویرایش شده
 • در سه شنبه 14 آذر 1396
 • ساعت 09
 • توسط مهدی انصاری
نظرات شما
captcha refresh