En
تاریخ : شنبه 11 آذر 1396
کد 4354

جلسه کمیسیون پیشگیری از وقوع سرقت در رباط کریم برگزار شد

سرپرست معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان رباط کریم در نشست کمیسیون پیشگیری از سرقت ضمن تبریک بمناسبت ولادت با سعادت پیامبر اسلام (ص ) و آغاز هفته وحدت و همچنین ولادت امام جعفر صادق(ع) تصریح نمود : سرقت از یکی از ناهنجاری های اجتماعی است که ضمن مراقبت می بایست علل و عواملش را برای پیشگیری مورد توجه قرار داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ارجستانی افزود : وقتی فردی نسبت حفظ اموالخود اقدام حفاظتی و مراقبتی نکند، برای سارق ایجاد انگیزه کرده  است.
وی با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم و مسئولان با یکدیگر در جهت افزایش میزان امنیت شهرستان، تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم این امر را محقق کنیم لازم است تا شیوه های تعاملی را دنبال کرده و همکاری های لازم را در این خصوص داشته باشیم.
ارجستانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : گشتهای شبانه از سوی دستگاههای خدمات رسان بسیار موثر بوده و علاوه بر ایجاد امنیت در جهت کاهش سرقت نیز بسیار موثر واقع می شود.
وی خاطر نشان شد : ما نباید از  کارهای فرهنگی و آموزشی در این زمینه غافل شویم اگر بدنبال کارهای آموزشی و فرهنگی نرویم کارمان ابتر می ماند.
وی در ادامه یادآور شد : مسئولیت روستاها نیز در این حوزه به عهده دهیاری ها و شوراهاستدهیاری ها و شوراها میبایست در این زمینه مبادرت به ارائه گزارش نمایند.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 11 آذر 1396
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری رباط کریم
  • تعداد بازدید 85
نظرات شما
captcha refresh