En
تاریخ : يکشنبه 20 مهر 1393
کد 370

اعزام اولین کاروان راهیان نور شهرستان رباط کریم به مناطق جنگی

اولین گروه از دانش آموزان کاروانهای راهیان نور شهرستان رباط کریم صبح امروز عازم مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور شدند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ، این گروه از کاروان راهیان نور در قالب  7اتوبوس با بدرقه بیژن سلیمان پور فرماندار رباط کریم ، امام جمعه و مسئولان شهرستان رباط کریم صبح امروز از امامزاده عمادالدین (ع) عازم مناطق جنگی استان خوزستان شدند .

فرماندار رباط کریم در سخنانی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس به ویژه 52دانش آموز شهید رباط کریم گفت : حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل ، صرفا بازدید از  این مناطق که متبرک به خون پاک شهداست نیست ، بلکه درک و فهم عمیق از شرایط جنگ ناعادلانه و مجاهدات و جانفشانی فرزندان پاک ایران زمین برای حفظ آرمان ها و دفاع از آب و خاک میهن اسلامی است .

سلیمان پور افزود : ورود به این مناطق باید موجب تحول فکری و روحی بازدیدکنندگان و تقویت روحیه ایمان و فداکاری آینده سازان ایران اسلامی شود.

وی با بیان اینکه شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با دستان خالی در مقابل دشمن ایستادگی کردند و پیروز شدند تصریح کرد : امروز هم دانش آموزا ما وظیفه دارند با تقویت علم و ایمان خود ، به رشد و بالندگی ایران عزیز کمک کنند و امانتی که شهدا به نسلهای حاضر و آینده سپرده اند ، پاس بدارند .

لازم به ذکر است در روز های آینده نیز گروه های دیگری از شهرستان رباط کریم در قالب کاروانهای راهیان نور به سوی مناطق جنگی عزیمت می کنند.   • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 مهر 1393
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 505