En
تاریخ : پنجشنبه 17 مهر 1393
کد 363

فرماندار رباط کریم : با رشادت نیروهای نظامی و انتظامی ، ایران اسلامی امن ترین نقطه جهان است

فرماندار رباط کریم در صبحگاه نیروهای انتظامی شهرستان رباط کریم گفت : با عظمت و اقتدار نیروهای مسلح به ویژه نیروهای انتظامی ، کشورما به امن ترین نقطه جهان شهرت یافته است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ، بیژن سلیمان پور با تبریک هفته نیوهای انتظامی اظهار داشت : امروز افتخار می کنیم و برخود می بالیم که با هدایت های مقام معظم رهبری  و به برکت خون پاک شهدا و تدابیر دولت و همراهی بسیار خوب مردم ، ایران اسلامی با برخورداری از نظم و امنیت بی نظیر ، مدارج رشد و پیشرفت را طی می کند.

وی ادامه داد : بدون شک بخش مهمی از این امنیت و آرامش ، مرهون تلاش های شبانه ریزی فرزندان ملت در نیروی انتظامی است .

رئیس شورای تامین شهرستان رباط کریم با تجلیل از رشادتهای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی افزود : این نیرو با عرق و تعصب ملی و باورهای عمیق و ریشه داردینی و همراهی مردم ، در عرصه برقرای نظم و امنیت توفیقات چشمگیری را به دست آورده است.

سلیمان پور گفت : بخشی از امنیت ملی ، مربوط به حراست از مرزها و پاسداری از حریم آبی، خاکی و هوایی کشور است ، اما امنیت داخلی اهمیت کمتری از دفاع از مرزها ندارد ، چون در حوزه فرهنگی و اجتماعی بحث دفاع از مرزهای عقیدتی و آرمانها و باورهای دینی و کرامت انسانی است  و وظیفه نیروی انتظامی در این بخش بسیار سنگین و در عین حال مهم و خطیر است .

وی با بیان اینکه شهرستان رباط کریم در ماه های اخیر به عنوان یکی از امن ترین شهرستانهای استان تهران معرفی شده است ، تصریح کرد : تلاش مسئولان شهرستان رباط کریم ، ایجاد فضایی امن و حاکم ساختن آرامش در جامعه بوده است که با همکاری بسیار مطلوب و شایسته شهروندان ، این مهم فراهم شده است .

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 17 مهر 1393
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 226