En
تاریخ : يکشنبه 6 مهر 1393
کد 330

فرماندار رباط کریم : باهمدلى بين روساى سه قوه، زمينه تحقق حقوق اساسى ملت فراهم شده است

فرماندار رباط کریم اظهار داشت : امروز با وحدت و همدلى بين روساى سه قوه، زمينه تحقق حقوق اساسى ملت و حفظ حقوق شهروندى فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ، بیژن سلیمان پور در مراسم تودیعه و معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم با بیان اینکه دولت مصمم به تعامل و همکاری با سایر قواست گفت : با آغاز به کار دولت تدبیر و امید ، همدلی و وحدت قوای سه گانه شکل دیگری به خود گرفته و امروز شاهد هستیم در پرتو این وحدت ، آرامش در جامعه حاکم است و روند اجرای کارها به شکل قانونی و منسجم در حال انجام است .

وی افزود :  امروز به دستگاه عظیم عدلیه و قوه قضاییه جمهوری اسلامی به عنوان یک دستگاه کارآمد، مقتدر و قوی ،  در دفاع از حقوق اساسی ملت و آرمانهای امام و انقلاب استوار و ثابت قدم ایستاده است .

رئیس شورای تامین شهرستان رباط کریم ادامه داد : پاسداری و صیانت از کلیت نظام درمقابل نیات شوم و پلید دشمنان و مبارزه بی امان و برخورد قاطع و انقلابی با سوداگران مرگ و پدیده شوم مواد مخدر از جمله کارهای ارزشمند تشکیلات قضایی کشور است .

سلیمان پور با بیان اینکه امروز شاهد تحول و ارتقای کارامدی نظام قضایی هم از نظر ساختاری و هم از منظر استفاده از مدیران و قضات عادل و سلیم و دارای روحیه جهادی هستیم تصریح کرد : قوه قضاییه در مبارزه با فساد اقتصادی که از مطالبات جدی رهبر معظم انقلاب و مورد تقاضای مردم است ، بسیار قاطع و مقتدرانه عمل کرده است .

فرماندار رباط کریم در بخش پایانی سخنان خود از زحمات و تلاشهای علی بابایی رئیس پیشین دادگستری رباط کریم قدردانی و برای رئیس جدید دادگستری و دادستان شهرستان آرزوی موفقیت کرد.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 6 مهر 1393
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 197