En
تاریخ : پنجشنبه 6 شهريور 1393
کد 249

دیدار فرماندار رباط کریم با سه خانواده معظم شهید به مناسبت هفته دولت

در پنجمین روز از هفته دولت ،بیژن سلیمان پور فرماندار رباط کریم صبح امروز به همراه مسئولان شهرستان به دیدار سه خانواده معظم شهید رفت .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ،  فرمانداررباط کریم را در این بازدیدها ، امام جمعه رباط کریم ، دادستان عمومی و انقلاب ، رئیس دادگستری ، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسدران انقلاب اسلامی شهرستان ، معاونان فرماندار و شهردار رباط کریم همراهی کردند .

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم ابتدا با حضور در منزل شهید سید کمال موسوی در منطقه سفیدار رباط کریم یاد و خاطره این شهید سرفراز و پدر معظم وی را که به تازگی به دیدار فرزند شهیدش شتافته است ، گرامی داشت .

منزل شهید داود کریمی ، دومین میعادگاهی بود که سلیمان پور و مسئولان شهرستان رباط کریم در آن حضور یافته و با والدین این شهید بزرگوار دیدار و از صبر و فداکاری آنان تجلیل کردند .

فرماندار رباط کریم در این دیدار با بیان اینکه مسئولان با حضور در جمع خانواده شهدا از آنان برکت می گیرند گفت : همه مسئولان و دولتمردان ، خادمان خانواده های شهدا هستند و دیدار و دلجویی از آنان ، کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم .

وی در دیدار با خانواده معظم شهید اقبال آقایی نیز تصریح کرد : امسال در هفته دولت در شهرستان رباط کریم ، به برکت خون مطهر شهدا و خانواده عزیز شهیدان پروژه هایی ارزشمندی تقدیم مردم شد که این اتفاقات فرخنده و تلاش و کوشش مسئولان ، همه در سایه وجود خانواده های گرانقدر شهدا و ایثارگران و مرهوان ایثارگری هزاران شهید است که امنیت و آرامش کنونی را برای ایران اسلامی فراهم کردند .

 مسئولان رباط کریم در این دیدارها با اهدای هدایا و لوحی از خانواده های معظم شهیدان قدردانی کردند.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 6 شهريور 1393
  • ساعت 17
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 529