En
تاریخ : چهارشنبه 5 شهريور 1393
کد 245

تشریح دستاوردهای دولت یازدهم در مصاحبه رادیویی فرماندار رباط کریم

فرماندار رباط کریم در گفتگوی زنده رادیویی ، دستاوردها ی دولت یازدهم در این شهرستان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ،  بیژن سلیمان پور روز دوشنبه با حضور در استودیوی برنامه سلام همسایه که به صورت زنده از شبکه رادیویی تهران پخش می شود ، به تشریح اقدامات و برنامه های انجام شده در هفته دولت در شهرستان رباط کریم پرداخت .

وی در این گفتگو باگرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت گفت : هفته دولت ، فرصت مبارکی برای آشنایی مردم با خدمات و تلاش های دولتمردان است .

فرماندار رباط کریم با اشاره به 22 طرح افتتاح شده در دومین روز از هفته دولت در این شهرستان افزود : با افتتاح این طرح های فرهنگی ، صنعتی و کشاورزی نزدیک به هشت هزار فرصت شغلی ایجاد شده است .

وی ادامه داد : علاوه بر این طرح ها، 13700 واحد مسکن مهر نیز در شهر جدید به میمنت هفته دولت افتتاح خواهد شد.

سلیمان پور  با بیان اینکه در یک سال گذشته با وجود محدودیت منابع ، کارهای خوبی در رباط کریم صورت گرفته است ، تصریح کرد : مهندس هاشمی استاندار محترم تهران در اولین روزهای کاری شان ، با تاکید بر توجه به اصول کارشناسی و صداقت با مردم در عرصه خدمت رسانی  از فرمانداران  خواستند برای رشد و توسعه شهرستان ها ، با رفع موانع و چالش های موجود در زمینه مشارکت بخش خصوصی و تقویت زیرساختهای سرمایه گذاری تلاش کنند که از این رهگذر در هفته دولت بالغ بر950میلیارد ریال طرح عمرانی مختلف به جز مسکن مهر پرند تقدیم مردم گردید .

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم گفت : طرح تحول نظام سلامت ورویکرد آبیاری نوین کشاورزی به عنوان دو دستاورد مهم دولت تدبیر و امید با قوت در رباط کریم دنبال می شود.

وی به ایستگاه مترو پرند و رباط کریم به عنوان مطالبه جدی مردم اشاره کرد و افزود : دولت امسال 120میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این طرح اختصاص داده که با تحقق آن، شاهد بهره برداری از متروی پرند تا یک سال آینده خواهیم بود.

سلیمان پور در بخش دیگری از این گفتگوی زنده رادیویی با بیان اینکه تلاش می کنیم در یک سال آینده ، کارهای برجسته تری را انجام و پروژه های ارزشمند دیگری را تقدیم شهروندان عزیز شهرستان رباط کریم نماییم ، یادآور شد : 9 مدرسه نیز آماده بهره برداری شده که همزمان با اغاز سال تحصیلی جدید افتتاح خواهند شد.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 5 شهريور 1393
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 341