En
تاریخ : چهارشنبه 5 شهريور 1393
کد 241

افتتاح 13700 واحد مسکن مهر در شهرجدید پرند رباط کریم

همزمان با سومین روز از هفته دولت 13700 واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند رباط کریم افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ،  در این مراسم افتتاح این واحدهای مسکونی ؛ قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران ، فرماندار رباط کریم و جمعی ازمسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.

 در ابتدای این مراسم ، مسئولین با  حضور  در گلزار شهدای گمنام  شهر پرند ، با اهدای گل وقرائت  فاتحه نسبت به  مقام شامخ شهدای ایران اسلامی ادای احترام  کردند.

سپس   با حضورمسئولان در مجتمع مسکونی کیسون  و تحویل  کلید  های 2 واحد مسکونی به مالکین آنها  ، به طور همزمان13700 واحد مسکونی نیز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

در این مراسم معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهر های جدید با بیان اینکه دولت برای رفع کمبودهای اموری همچون فضاهای آموزشی و درمانی و رفاهی در مسکن مهر تلاش می کند، گفت : با همکاری و مشارکت دستگاههای ذیربط و بخش خصوصی در صدد جبران این کمبودها هستیم.


محسن نریمان افزود: اکثریت واحدهای مسکن مهر تا پایان امسال واگذار و باقیمانده واحد ها در نیمه اول سال 94 تحویل می شود .
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی هم در این مراسم گفت : به منظور تامین خدمات زیر بنایی و رو بنایی مسکن مهرپرند 2 کارگروه تشکیل شده است .

احمد مهرآبادی ادامه داد  : بر این اساس برای تکمیل واحدهای مسکن مهر کشور که به دلیل برخی خدمات مانندآب ، برق ، یا گاز ، نیمه کاره مانده اند ، 5600میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است .
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 5 شهريور 1393
  • ساعت 07
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 557