En
تاریخ : سه شنبه 4 شهريور 1393
کد 234

نماینده رباط کریم در مجلس : دولت دکتر روحانی آرامش را در کشور برقرار کرده است

نماینده مردم شهرستانهای رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی گفت : دولت دکتر روحانی ثبات اقتصادی و آرامش در کشور برقرار کرده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ، ابراهیم نکو در آئین افتتاح پروژه های عمرانی هفته دولت شهرستان رباط کریم که در فرهنگسرای نصیرشهر برگزار شد ، اظهار داشت : امروز به وحدت و یک دلی بیش از همیشه نیاز داریم و باید از افراط و تندروی که موجب خسارت به کشور می شود ، پرهیز کنیم .

وی افزود :  دولت یازدهم در تعامل با سایر قوا ، آرامش و اعتدال را در کشور برقرار کرده است .

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به استیضاح وزیر علوم اشاره و خاطرنشان کرد :  رئیس جمهوری به رای و حق مجلس احترام گذاشت و این رفتار ،نشان دهنده رویکرد مثبت دولت در تعامل سازنده قوای دیگر است .

نکو در ادامه با اشاره به افتتاح طرح های عمرانی ، صنعتی و فرهنگی در شهرستان رباط کریم گفت : در شرایطی که با محدودیت منابع و امکانات مواجه هستیم ، اجرای این طرح ها مصداق بارز عزم ملی و مدیریت جهادی است .

نماینده مردم شهرستانهای رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در پایان با قدردانی از تلاشهای فرماندار رباط کریم تصریح کرد : خوشبختانه در سالهای اخیر با وحدت و همدلی مسئولان رباط کریم ، شاهد مدیریت کارآمد و ایجاد فضای مطلوب برای خدمت به مردم بوده ایم و هستیم .

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 4 شهريور 1393
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 213