En
تاریخ : دوشنبه 3 شهريور 1393
کد 233

رئیس جمهوری : هفته دولت فرصتی برای تجدید عهد با مردم است

رئیس‌جمهور آغاز هفته دولت را فرصتی برای تجدید عهد با اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید و تعهدات به مردم یاد و بر رعایت دقیق منشور اخلاقی دولت تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم به نقل از به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه روز یکشنبه هیئت دولت با گرامیداشت یاد شهیدان بزرگوار دولت به وی‍ژه شهیدان رجایی و باهنر که از شخصیت‌های انقلابی، ایثارگر، مردمی، اندیشمند و صبور بودند، فیض شهادت را جزای اخلاص، پاکی و ایثار این عزیزان و خدمات ارزشمند آنان به اسلام و انقلاب و کشور در قبل و بعد از انقلاب دانست.

حجت‌الاسلام حسن روحانی در این جلسه که مصادف با اولین روز هفته دولت است، اظهار امیدواری کرد که دولت راه و مسیر این شهدا را ادامه دهد.

رئیس‌جمهور با احترام به حق قانونی مجلس، از خدمات ارزنده دکتر رضا فرجی‌دانا تقدیر و عملکرد وی را در ایجاد آرامش در دانشگاه‌ها و ارتقای کیفیت علمی موفق ارزیابی نمود و با تشکر از دکتر نجفی سرپرست این وزارتخانه برای قبول مسئولیت، بر پیگیری مجدانه برنامه‌های دولت به ویژه مبارزه با فساد تاکید کرد.

روحانی مطلوب نهایی در دانشگاه‌ را تربیت افرادی عالم، دانشمند و متخلق به اخلاق اسلامی و برخوردار از هویت اسلامی – ایرانی و تاثیرگذار برای جامعه دانست.

رئیس‌جمهور آغاز هفته دولت را فرصتی برای تجدید عهد با اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید و تعهدات به مردم یاد و بر رعایت دقیق منشور اخلاقی دولت تاکید کرد.

روحانی هفته دولت را فرصتی برای ارزیابی عملکرد نخستین سال کار دولت و تبیین برنامه‌های سال بعد دانست و از همه اعضای دولت خواست با جدیت و شتاب بیشتر، مشارکت گسترده‌تر مردم در برنامه‌ها را سامان دهند.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 شهريور 1393
  • ساعت 17
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 339