En
تاریخ : پنجشنبه 23 مرداد 1393
کد 217

معاون عمرانی استاندار تهران : مدارس مسکن مهر پرند رباط کریم در آذر ماه به بهره برداری می رسد

معاون عمرانی استاندار تهران گفت : 10مدرسه در پرند رباط کریم و پردیس برای آذر ماه آماده بهره برداری خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم به نقل از پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران؛حسن کریمی گفت : 25میلیارد تومان برای ایجاد امکاناتی نظیر کلانتری، درمانگاه و مدارس در مسکن مهر استان تهران از سوی قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در امور مسکن مهر اختصاص یافت.

معاون عمرانی استاندار تهران گفت در جلسه شورای مسکن استان تهران اظهارکرد: اختصاص این میزان اعتبارات کمک خواهد کرد خدمات مورد نیاز مردم در مسکن مهر شامل کلانتری، در مانگاه، مدارس و فاضلاب سرعت بیشتری بگیرد و مسکن مهر مجهز به این امکانات شود .

 

وی یکی از اولویت های شورای مسکن استان تهران در سال جاری را ساخت و تجهیز مدارس عنوان کرد و افزود: متاسفانه قولی که مدیران مسکن مهر پرند و پردیس جهت ساخت مدرسه داده بودند، اجرایی نشده است .

 

کریمی گفت: مقرر بود 10 مدرسه در پرند و چهار مدرسه در پردیس برای اول مهر آماده بهره برداری شود که متاسفانه به دلیل تاخیر در شروع کار برای مهر آماده نیست و اما برای آذر ماه آماده بهره برداری خواهند شد .

 

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: هر چند به دلیل تاخیر در شروع پروژه های جدید مجبور به استفاده از سیستم دوشیفته در مدارس موجود خواهیم بود، اما اینکه مدرسه ای برای ثبت نام نباشد نخواهیم داشت .

 

کریمی بیان کرد: طبق دستور استاندار تهران به فرمانداری ها ابلاغ شده تا مسکن مهری که از نظر ساختمان آماده واگذاری به متقاضیان است، اما خدمات زیر بنایی ندارد واگذار نشود .

 

وی اشاره کرد: مسکن مهر در بحث آب، برق و گاز مشکلی ندارد و بیشتر مشکلات به بحث فاضلاب ،درمانگاه و کلانتری است که باید برطرف گردد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 مرداد 1393
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 462