En
تاریخ : پنجشنبه 23 مرداد 1393
کد 216

فرماندار رباط کریم تاکید کرد:ضرورت اراده همگانى در رفع مشكلات فضاهاى آموزشى مسكن مهر

فرماندار شهرستان رباط کریم بر ضرورت اراده همگانى در رفع مشكلات فضاهاى،آموزشى مسكن مهر پرند و آبشناسان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ، بیژن سلیمان پور در جلسه شورای مسکن شهرستان رباط کریم به کمبود شدید فضاهای آموزشی در مسکن مهر اشاره کرد و گفت : تأمين خدمات مدارس قابل بهره دارى درسال جديد تحصيلى ، بايد در صدر اولويت هاى دستگاه ها قرار گيرد.

وی افزود : با توجه به جمعیت در حال افزایش شهرستان رباط کریم به واسطه افتتاح واحدهای مسکن مهر ، امکانات و زیرساخت های متناسب با این روند روبه رشد به ویژه در بخش مدارس ، در نظر گرفته نشده است .

فرماندار رباط کریم تاکید کرد : فضاهای آموزشی ، جز اساسی ترین نیازها و مطالبات مردم و ساکنان واحدهای مسکن مهر است ، اما بی تدبیری های گذشته موجب شده در این خصوص با مشکلات فراوانی مواجه شویم .

سلیمان پور ادامه داد : با تدبیر خوب دولت یازدهم ، واگذاری واحدهای مسکن مهر جدید تا تامین زیرساختهای مورد نیاز و ایجاد امکان زندگی راحت برای مردم مدیریت شده است .

وی با بیان اینکه مسکن مهر شهرستان رباط کریم به بیش از270مدرسه نیاز دارد گفت :  امسال 9فضای آموزشی جدید در شهرستان رباط کریم به بهره برداری می رسد که 6مورد آن در مسکن مهر خواهد بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم اظهار داشت : در سال تحصیلی جدید 5مدرسه در پرند و یک مدرسه در سایت مسکن مهر آبشناسان به بهره برداری می رسد.

سلیمان پور از افتتاح سه مدرسه دیگر در شهر رباط کریم خبر داد و تصریح کرد : با وجود این اقدامات ، ماهنوز با نیازهای جدی در فضاهای آموزشی مواجه هستیم  که رفع این مشکل جز با عزم ملی و حمایت های فرادستی ممکن نیست .


  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 مرداد 1393
  • ساعت 07
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 395