En
تاریخ : يکشنبه 8 تير 1393
کد 129

نشست فرماندار رباط کریم با هئیت امنای شهرک صنعتی نصیرآباد

فرماندار شهرستان رباط کریم در نشستی با هئیت امنای شهرک صنعتی نصیرآباد ، مسایل و مشکلات صنعتگران این شهرک را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ، دراین نشست مشترک که در آستانه روز صنعت و معدن برگزار شد ، اعضای هئیت امنای شهرک صنعتی نصیر آباد به بیان مشکلات این شهرک از جمله کمبود آب ونصب  پل عابر پیاده در ورودی شهرک پرداختند.

فرماندار رباط کریم نیز با قدردانی از تلاش صنعتگران و فعالان اقتصادی شهرک صنعتی نصیر آباد  گفت : شما با مدیریت جهادی و تلاش خود ، فرصتهای شغلی را حفظ کرده و به رونق اقتصادی کشور کمک می کنید و این بزرگترین خدمت به مردم است .

بیژن سلیمان پور با بیان اینکه برای رسیدن به اقتصاد و شکوفایی همه با عزم ملی متعهد باشیم. افزود : : شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی پرمفهوم است که یکی از وجوه بارز آن این است که فرهنگ تولید و تلاش در جامعه نهادینه شود و همگان خود را موظف به همکاری و تلاش برای رفع موانع و پیشبرد برنامه های صنعت و تولید بدانند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط فرمانداری رباط کریم برای رفع مشکلات بخش صنعت گفت : شهرستان رباط کریم با دارابودن 2شهرک صنعتی دولتی  و 3 شهرک صنعتی خصوصی از قطبهای صنعت استان تهران است ولی به همان میزان از خدمات و اعتبارات بهره مند نیست.

سلیمان پور با بیان اینکه خوشبختانه استاندار محترم تهران سابفه صنعتی بسیار والایی دارد و مردی از جنس صنعت و دردآشنای صنایع است ، ابراز امیدواری کرد با نگاه ویژه ایشان مشکلات شهرکهای صنعتی رباط کریم مرتفع شود. 

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 8 تير 1393
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 671