En

آرشیو

پیام فرماندار رباط کریم به مناسبت هفته پژوهش و فناوری

(6)

فرماندار رباط کریم فرا رسیدن هفته پژوهش و فناوری را به فعالین عرصه پژوهش تبریک گفت.

پنجشنبه 23 آذر 1396

هماهنگی دهیاران با شوراهای اسلامی روستاها در پیشبرد پروژه ها ضروری است

(15)

معاون عمرانی و امور فنی فرمانداری در نشست با دهیاران حوزه بخش مرکزی رباط کریم تصریح نمود :دهیاران باید با شوراها در جهت تخصیص اعتبارات لازم در خصوص پروژه های مختلف از جمله طرحهای فرهنگی هماهنگ باشند.

سه شنبه 21 آذر 1396

فرماندار رباط کریم در نشست با دهیاران بخش مرکزی بیان کرد:

سرلوحه قراردادن قانون افزایش خدمات به روستائیان را فراهم می کند

(21)

فرماندار رباط کریم در نشست کاری با دهیاران شهرستان که با حضور متین پژوه عامل ذیحساب استانداری تهران و هیات همراه ،معاونین فرماندار و بخشدار برگزار گردید با اشاره به رویکرد دولت تدبیر و امید در توجه ویژه به حل و فصل مشکلات حوزه روستایی، اضافه کرد: بحمد اله در اثر همین سیاسی دولت ، امسال با افزایش چند برابری واریز اعتبارات از محل ارزش افزوده به حساب دهیاری ها ، فضای توسعه و آبادانی در روستاها مهیا شده است .

سه شنبه 21 آذر 1396

بازدید فرماندار رباط کریم از هزارمین مدرسه بنیاد برکت

(13)

فرماندار رباط کریم از مدرسه 24 کلاسه شهیدان جوزدانی که با مشارکت بنیاد برکت توسط ن.سازی مدارس استان تهران تکمیل شده است بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت .

شنبه 18 آذر 1396

دیدار معاونین فرمانداری رباط کریم با جانبازان معزز شهرستان

(26)

معاون برنامه ریزی اداری ما لی و معاون فنی عمرانی فرمانداری رباط کریم از سه خانواده جانباز وجیهه اله شعبانی، غیبعلی ملکی علیشاه و حسن شاهسون در قالب طرح سپاس دیدار کردند .

شنبه 18 آذر 1396

بازدید معاون فرماندار رباط کریم از اتحادیه های صنفی شهرستان

(16)

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری رباط کریم در اجرای مصوبات کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان و بر اساس برنامه زمانبندی شده به همراه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت با حضور در اتاق اصناف از چند اتحادیه بازدید کرد.

شنبه 18 آذر 1396

جلسه بررسی وضعیت آتش نشانی شهر جدید پرند برگزار شد

(14)

معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان رباط کریم در نشستی که منظور بررسی وضعیت و تصمیم گیری در خصوص آتش نشانی شهر جدید پرند در محل فرمانداری برگزار گردید ضمن عرض تبریک بمناسبت میلاد خاتم پیامبران حضرت رسول گرامی اسلام تصریح نمود : با شکل گیری شهر جدید پرند در مجاورت پایتخت بدون اینکه زیرساختهایش و سرانه هایش دیده شود .مشکلات عدیده ای برای ساکنین فراهم شده است.

شنبه 18 آذر 1396

پیام تبریک فرماندار رباط کریم به مناسبت روز دانشجو

(15)

فرماندار شهرستان رباط کریم در پیامی روز دانشجو را به تمامی دانشجویان و دانشگاهیان تبریک گفت .

چهارشنبه 15 آذر 1396

برگزاری نشست کارگروه پسماند شهرستان رباط کریم

(26)

معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان رباط کریم در نشست کارگروه پسماند شهرستان رباط کریم افزود: دفن روزانه ۷۰۰ تا ۸۰۰ تن زباله در شهر به شیوه های موجود خیانت به مردم است.

سه شنبه 14 آذر 1396

بازدید فرماندار شهرستان رباط کریم از امکانات ایمنی ساختمانهای مسکن مهر در پرند

(29)

سعید بیات فرماندار شهرستان رباط کریم به همراه معاون فنی و عمرانی، سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر پرند از امکانات ایمنی ساختمانهای مسکن مهر پرند بازدید کرد.

سه شنبه 14 آذر 1396