En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

همایش تجلیل از فرهنگ سازان اربعین حسینی درشهر پرند برگزار شد + عکس

همایش تجلیل از فرهنگ سازان اربعین حسینی درشهر پرند برگزار شد + عکس در آستانه اربعین حسینی، همایش تجلیل از پیرغلامان، خادمان و فعالان هیئات مذهبی شهر پرند با عنوان فرهنگ سازان اربعین حسینی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد پرند برگزار شد.
شنبه 3 مهر 1400

زنگ مهر، مقاومت و ایثار در شهر رباط کریم نواخته شد/ از امروز، 80 هزار دانش آموز پای در عرصه علم گذاشتند

زنگ مهر، مقاومت و ایثار در شهر رباط کریم نواخته شد/ از امروز، 80 هزار دانش آموز پای در عرصه علم گذاشتند فرماندار رباط کریم با حضور در مدرسه شاهد به صورت نمادین، زنگ آغاز سال تحصیلی را به صدا درآورد و گفت: فرهنگ و تعلیم و تربیت زیربنای توسعه در هر کشور است.
شنبه 3 مهر 1400

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

برپایی مراسم غبار روبی مزار شهدا در شهر رباط کریم/ اکبرپور: وظیفه همگان پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی است

برپایی مراسم غبار روبی مزار شهدا در شهر رباط کریم/ اکبرپور: وظیفه همگان پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی است معاون سیاسی انتظامی فرمانداری به همراه امام جمعه شهر رباط کریم، بخشدار مرکزی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تعدادی از مسئولان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با شهدا تجدید میثاق نمودند.
جمعه 2 مهر 1400

برگزاری جشن شکوفه ها و غنچه ها در شهرستان رباط کریم

برگزاری جشن شکوفه ها و غنچه ها در شهرستان رباط کریم به مناسبت ورود کلاس اولی ها به مدرسه در شهرستان رباط کریم جشن شکوفه ها با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری برگزار شد.
پنجشنبه 1 مهر 1400

خطاب به ستاد مدیریت بحران شهرستان؛

فرماندار رباط کریم دستورات لازم برای تمهیدات پیشگیرانه جوی را ابلاغ نمود

فرماندار رباط کریم دستورات لازم برای تمهیدات پیشگیرانه جوی را ابلاغ نمود فرماندار رباط کریم گفت: پایش به هنگام مخاطرات جوی و اعلام هشدارهای لازم به بخش های مختلف از جمله کشاورزان از طریق رسانه محلی در دستور کار ستاد مدیریت بحران قرار گرفت.
پنجشنبه 1 مهر 1400

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

برگزاری صبحگاه مشترک در تیپ رمضان/ ملکشاهی: دفاع مقدس تبلور همدلی، خود باوری و از خودگذشتگی است

برگزاری صبحگاه مشترک در تیپ رمضان/ ملکشاهی: دفاع مقدس تبلور همدلی، خود باوری و از خودگذشتگی است فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: اقتدار ایران موجب بیداری کشورهای اسلامی و منطقه شده است و با وجود تهدیدها و تحریم‌ها خود را به در برابر ابرقدرت‌های جهان و دشمنان نشان داده است.
چهارشنبه 31 شهريور 1400

نشست صمیمی جهادگران شبکه رسانه ای نما رباط کریم با مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران

نشست صمیمی جهادگران شبکه رسانه ای نما رباط کریم با مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران نشست صمیمی جهادگران شبکه رسانه ای نما رباط کریم با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران با هدف ایجاد ارتباط و تولیدات بیشتر برگزار شد.
چهارشنبه 31 شهريور 1400

با دستور فرماندار رباط کریم؛

تسریع در واکسینه شدن شهروندان/ 7 پایگاه دیگر به جمع مراکز تجمیعی و.اکسیناسیون اضافه شد/ تزریق 150000 دوز واکسن به شهروندان

تسریع در واکسینه شدن شهروندان/ 7 پایگاه دیگر به جمع مراکز تجمیعی و.اکسیناسیون اضافه شد/ تزریق 150000 دوز واکسن به شهروندان فرماندار رباط کریم گفت: شهروندان بدون توجه به شایعه های بی اساس و غیرعلمی نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.
دوشنبه 29 شهريور 1400

فرهنگ عمومی سنگ بنای فرهنگ در جامعه/ کارهای عمرانی با پیوست فرهنگی در اجرا

فرهنگ عمومی سنگ بنای فرهنگ در جامعه/ کارهای عمرانی با پیوست فرهنگی در اجرا فرماندار رباط کریم گفت: ترویج فرهنگ و مکتب حسینی بایستی با احساس مسئولیت و وظیفه شناسی بیش از پیش در دستور کار کلیه مسئولین بخصوص دستگاه های متولی امر فرهنگ باشد.
دوشنبه 29 شهريور 1400

فرماندار رباط کریم: تبیین و تعظیم شعائر دینی مورد توجه همگان قرار گیرد

فرماندار رباط کریم: تبیین و تعظیم شعائر دینی مورد توجه همگان قرار گیرد فرماندار رباط کریم با حضور در مراسم تعزیه خوانی در شهر پرند گفت: شایسته است تعظیم بر شعائر دینی، عاشورایی و حماسی در جامعه تبلیغ، تبیین و نهادینه شود.
دوشنبه 29 شهريور 1400