En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

حضور فرماندار رباط کریم در پارک ملی هوافضا

حضور فرماندار رباط کریم در پارک ملی هوافضا فرماندار رباط کریم از نمایشگاه دستاوردهای ارزشمند و شگفتی ساز نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بازدید کرد.
پنجشنبه 8 مهر 1400

فرماندار رباط کریم: شهدا قدرت نظام و انقلاب هستند

فرماندار رباط کریم: شهدا قدرت نظام و انقلاب هستند فرماندار رباط کریم گفت: رسالت کنونی همگان تداوم راه و آرمان‌ های شهدا است تا بتوانیم با اقتدار در راه حفظ نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.
چهارشنبه 7 مهر 1400

در بازدید مشترک صورت گرفت:

گام های مضاعف در روند تعریض جاده وهن آباد

گام های مضاعف در روند تعریض جاده وهن آباد رئیس اداره راهداری به همراه فرماندار شهرستان رباط کریم از روند عملیات اجرایی پیشرفت فیزیکی تعریض محور وهن آباد و روکش آسفالت بازدید نمود.
چهارشنبه 7 مهر 1400

مراسم اربعین حسینی در رباط کریم برگزار شد + تصاویر

مراسم اربعین حسینی در رباط کریم برگزار شد + تصاویر به مناسبت اربعین حسینی، مراسم عزاداری و پیاده روی در مراکز فرهنگی و مذهبی برگزار شد.
سه شنبه 6 مهر 1400

همایش پیاده روی جاماندگان حسینی در شهر رباط کریم

همایش پیاده روی جاماندگان حسینی در شهر رباط کریم فرماندار رباط کریم با تاکید بر اهمیت سلامت شهروندان در پیاده روی اربعین گفت: سلامت شهروندان و توجه ویژه‌ به رعایت فاصله گذاری اجتماعی شده جزو ملاک های اصلی برگزاری این مراسم بود.
سه شنبه 6 مهر 1400

پیام تسلیت ملکشاهی به مناسبت اربعین حسینی

پیام تسلیت ملکشاهی به مناسبت اربعین حسینی فرماندار شهرستان رباط‌ کریم با صدور پیامی فرا رسیدن چهلمین روز شهادت الگوی حریت و ۷۲ تن از یاران با وفایش را به عموم عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) تسلیت گفت.
يکشنبه 4 مهر 1400

با حضور استاندار تهران و فرماندار رباط کریم؛

تشکیل جلسه ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استانداری تهران

تشکیل جلسه ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استانداری تهران فرماندار رباط کریم گفت: خوشبختانه با رسیدن به عدد 167 در نمونه های تست مثبت pcr در سطح شهرستان، با کاهش 30 درصدی نسبت به هفته‌های قبل مواجه هستیم.
يکشنبه 4 مهر 1400

در شهرستان رباط کریم؛

41 پروژه با اعتباری 600 میلیارد ریالی درعملیات جهادی کلید خورد

41 پروژه با اعتباری 600 میلیارد ریالی درعملیات جهادی کلید خورد فرماندار رباط کریم گفت: به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سال دفاع مقدس، 41 کار عمرانی، عام المنفعه و جهادی در شهرستان رباط کریم افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
يکشنبه 4 مهر 1400

فرماندار رباط کریم: قدردان و ادامه دهنده راه شهدا و ایثارگران باشیم

فرماندار رباط کریم: قدردان و ادامه دهنده راه شهدا و ایثارگران باشیم فرماندار رباط کریم در معیت فرمانده سپاه حیدر کرار (ع) شهر پرند در نمایش معبری به آسمان گفت: جنگ ما نه برای خاک، بلکه برای دفاع از باورهای دینی بود.
يکشنبه 4 مهر 1400

فرماندار رباط کریم:

زنده نگه داشتن ارزش های ایثار و وفاداری با تکریم از خانواده ایثارگران امکان پذیر است

زنده نگه داشتن ارزش های ایثار و وفاداری با تکریم از خانواده ایثارگران امکان پذیر است فرماندار رباط کریم در جلسه تجلیل از شهدای کارمند گفت: امروز هم به مثابه زمان جنگ تحمیلی، شایسته است تمامی مسئولان و عزیزان انقلابی، در خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.
شنبه 3 مهر 1400