En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری سومین نماز جمعه پس از شیوع کرونا در شهرستان رباط کریم

برگزاری سومین نماز جمعه پس از شیوع کرونا در شهرستان رباط کریم برپایی سومین نماز جمعه پس از شیوع ویروس کرونا با رعایت آیین نامه های بهداشتی و با حضور فرماندار شهرستان رباط کریم و به امامت امام جمعه نصیرشهر در مصلی شهر برگزار شد.
جمعه 20 تير 1399

دیدار رئیس اداره آب و فاضلاب اسلامشهر با فرماندار رباط کریم

دیدار رئیس اداره آب و فاضلاب اسلامشهر با فرماندار رباط کریم فرماندار شهرستان رباط کریم، ظهر امروز در دفتر خود میزبان رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان اسلامشهر شد و با او به گفتگو پرداخت.
پنجشنبه 19 تير 1399

خرید قریب به 5 میلیون کیلوگرم گندم توسط کشاورزان رباط کریم

خرید قریب به 5 میلیون کیلوگرم گندم توسط کشاورزان رباط کریم فرماندار رباط کریم گفت: حجم خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان شهرستان از ابتدای فصل برداشت در سال جاری بیش از 4 میلیون کیلوگرم بوده است.
پنجشنبه 19 تير 1399

بازدید فرماندار رباط کریم از معدن منگنز برای رفع موانع قانونی استخراج

 بازدید فرماندار رباط کریم از معدن منگنز برای رفع موانع قانونی استخراج فرماندار رباط کریم به همراه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و معاون امور معادن و صنایع معدنی در وزارت صمت از معدن منگنز در رباط کریم بازدید کردند.
پنجشنبه 19 تير 1399

ملکشاهی: جوانان بازوی توانمند مشورتی برای فرمانداری و سایر ادارات هستند

ملکشاهی: جوانان بازوی توانمند مشورتی برای فرمانداری و سایر ادارات هستند اولین جلسه شورای مشورتی جوانان در فرمانداری رباط کریم به ریاست فرماندار و با حضور جمعی از روسای ادارات شهرستان، مشاوران جوان برخی دستگاه های اجرایی و جوانان نخبه و فعال اجتماعی در محل فرمانداری برگزار شد.
پنجشنبه 19 تير 1399

تاکید فرماندار رباط کریم بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز

تاکید فرماندار رباط کریم بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرقانونی در شهرستان با جدیت برخورد خواهد شد.
پنجشنبه 19 تير 1399

میز خدمت در روستای وهن آباد

میز خدمت در روستای وهن آباد فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: مسئولین وظیفه دارند درد دل و مشکلات مردم را از نزدیک بشنوند و به صورت زیربنایی در جهت رفع آن گام بردارند.
چهارشنبه 18 تير 1399

بازدید فرماندار شهرستان رباط کریم از شرکت آدران آرد

بازدید فرماندار شهرستان رباط کریم از شرکت آدران آرد پیرو برنامه بازدیدهای مستمر از واحدهای تولیدی در جهت بررسی و مرتفع نمودن مسائل و مشکلات آن ها، فرماندار شهرستان رباط کریم و مدیر آرد و نان استان تهران از شرکت صنایع آرد آدران آرد بازدید به عمل آوردند.
چهارشنبه 18 تير 1399

نشست فرماندار رباط کریم با شهرداران

نشست فرماندار رباط کریم با شهرداران فرماندار رباط کریم گفت: دانش، تخصص، دلسوزی، اراده انجام کار تیمی و استفاده از خرد جمعی می تواند به آبادانی و پیشرفت بیانجامد و آینده روشنی برای شهر رقم بزند.
چهارشنبه 18 تير 1399

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی فرماندار شهرستان رباط کریم با سازمان های مردم نهاد

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی فرماندار شهرستان رباط کریم با سازمان های مردم نهاد جلسه هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد به ریاست فرماندار شهرستان رباط کریم، به منظور بررسی و ارائه پیشنهادات این سازمان ها در محل فرمانداری برگزار شد.
چهارشنبه 18 تير 1399