En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پيام تبريك فرماندار رباط کریم به مناسبت سالروز آزادسازي خرمشهر

پيام تبريك فرماندار رباط کریم به مناسبت سالروز آزادسازي خرمشهر سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم ، در پیامی سالروز آزاد سازی خرمشهر و عملیات غرورآفرین بیت المقدس را که مقارن با شب قدر شده است را به خانواده های معظم شهدا و ملت شریف و غیور ایران به ویژه مردم ولایتمدارشهرستان رباط کریم تبریک گفت.
جمعه 3 خرداد 1398

آغاز به کار دستگاههای اجرایی شهرستان رباط کریم با دو ساعت تاخیر در روزهای شنبه و چهارشنبه

آغاز به کار دستگاههای اجرایی شهرستان رباط کریم  با دو ساعت تاخیر در روزهای شنبه و چهارشنبه فرماندار شهرستان رباط کریم از آغاز به کار دستگاههای اجرایی شهرستان رباط کریم با 2 ساعت تاخیر در روزهای شنبه و چهارشنبه خبر داد.
پنجشنبه 2 خرداد 1398

برگزاری دوره آموزشی تربیت فرزند و ارتباط موثر با والدین در رباط کریم

برگزاری دوره آموزشی تربیت فرزند و ارتباط موثر با والدین در رباط کریم دوره آموزشی تربیت فرزند و ارتباط موثر با والدین به همت اموربانوان فرمانداری،اداره اوقاف و امورخیریه در سال اجتماعات بخشداری مرکزی برگزار شد.
چهارشنبه 1 خرداد 1398

خط تولید کیک شرکت گرجی به بهره برداری رسید

خط تولید کیک شرکت گرجی به بهره برداری رسید خط تولید کیک شرکت گرجی با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
چهارشنبه 1 خرداد 1398

حمایت از تولید اولویت دستگاههای اجرایی رباط کریم است

حمایت از تولید اولویت دستگاههای اجرایی رباط کریم است فرماندار رباط کریم در شورای فرهنگ عمومی شهرستان گفت: حمایت ار کالای داخلی باید به اولویت در جامعه تبدیل شود و این نیازمند مشارکت دولت و احاد ملت است.
چهارشنبه 1 خرداد 1398

برگزاری کارگاه آموزشی پرندگان مهاجر در مدارس رباط کریم

برگزاری کارگاه آموزشی پرندگان مهاجر در مدارس رباط کریم سرپرست اداره محیط زیست شهرستان رباط کریم از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع شناخت پرندگان مهاجر خبر داد.
چهارشنبه 1 خرداد 1398

گزارش تصویری / حضور فرماندار رباط کریم در مراسم افطاری پرسنل نیروی انتظامی رباط کریم

گزارش تصویری / حضور فرماندار رباط کریم در مراسم افطاری پرسنل نیروی انتظامی رباط کریم فرماندار رباط کریم به همراه امام جمعه با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان در مراسم افطاری این ستاد شرکت کرد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

مسئول گزینش آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم اعلام کرد :

آمار داوطلبین گزینش شده از دانشگاه فرهنگیان ، آزمون استخدام پیمانی و معلمان وظیفه

آمار داوطلبین گزینش شده از دانشگاه فرهنگیان ، آزمون استخدام پیمانی و معلمان وظیفه مسئول گزینش آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم آمار داوطلبین گزینش شده از دانشگاه فرهنگیان ، آزمون استخدام پیمانی و معلمان وظیفه را اعلام کرد .
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم خبر داد :

شرکت 2 هزار و 300 دانش آموز پایه دوازدهم در امتحانات نهایی خردادماه

شرکت 2 هزار و 300 دانش آموز پایه دوازدهم در امتحانات نهایی خردادماه مدیر آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم از شرکت ۱ هزار و ۴۰۳ دانش آموز پایه دوازدهم در امتحانات نهایی خردادماه خبرداد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

تحويل يك حلقه مار و يك قلاده توله گرگ به محيط زيست رباط كريم

تحويل يك حلقه مار و يك قلاده توله گرگ به محيط زيست رباط كريم سرپرست اداره محيط زيست شهرستان رباط كريم از تحويل يك حلقه مار و يك قلاده توله گرگ توسط ماموران آتشنشاني به ماموران يگان حفاظت اين اداره خبر داد .
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398