En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رئیس کمیته امداد پرند خبر داد:

حمایت دانشگاه آزاد اسلامی پرند از دو یتیم به نیابت شهدای گمنام 

حمایت دانشگاه آزاد اسلامی پرند از دو یتیم به نیابت شهدای گمنام  دانشگاه آزاد اسلامی شهر پرند به نیابت از دو شهید که آرامگاه آنها در این دانشگاه واقع شده است، حمایت دو فرزند یتیم را بر عهده گرفتند.
يکشنبه 14 دي 1399

بازدید فرماندار شهرستان رباط کریم از روشنایی معابر شهر پرند

بازدید فرماندار شهرستان رباط کریم از روشنایی معابر شهر پرند فرماندار رباط کریم به همراه  بخشدار مرکزی و رییس اداره برق شهر پرند از روند اجرایی روشنایی  معابر این شهر بازدید به عمل آورد.
يکشنبه 14 دي 1399

تهیه نماهنگ مُهر سلیمانی در شهرستان رباط کریم

تهیه نماهنگ مُهر سلیمانی در شهرستان رباط کریم مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم از تهیه و انتشار نماهنگ مهر سلیمانی در این شهرستان خبر داد.
شنبه 13 دي 1399

فرماندار شهرستان رباط کریم از محل برگزاری آزمون استخدامی در شهرستان بازدید نمود

فرماندار شهرستان رباط کریم از محل برگزاری آزمون استخدامی در شهرستان بازدید نمود فرماندار رباط کریم به همراه امام جمعه و رییس اداره آموزش و پرورش از محل و نحوه برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در این شهرستان بازدید کرد.
شنبه 13 دي 1399

بازدید فرماندار شهرستان رباط کریم از آماده سازی فضای سازی  این شهر برای اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قسم سلیمانی

بازدید فرماندار شهرستان رباط کریم از آماده سازی فضای سازی  این شهر برای اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قسم سلیمانی همزمان با فرارسیدن اولین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، حال و هوای شهر رباط کریم با تصاویر این شهید مزین و فضا آرایی شده است.
شنبه 13 دي 1399

بیست و دومین جلسه تطبیق در فرمانداری شهرستان رباط کریم برگزار شد

بیست و دومین جلسه تطبیق در فرمانداری شهرستان رباط کریم برگزار شد فرماندار رباط کریم گفت: بی تردید اگر مصوبه شوراهای اسلامی شهرستان مغایرتی با قوانین فرادست داشته باشد، هیات تطبیق به آن ورود خواهد کرد.
شنبه 13 دي 1399

پیام تسلیت ملکشاهی در نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس

پیام تسلیت ملکشاهی در نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و  ابومهدی المهندس  فرماندار رباط کریم با صدور پیامی نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را به آحاد جامعه را تسلیت گفت.
جمعه 12 دي 1399

بازدید فرماندار شهرستان رباط کریم به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید از شهر جدید پرند

بازدید فرماندار شهرستان رباط کریم به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید از شهر جدید پرند فرماندار شهرستان رباط کریم به همراه حبیب الله طاهر خانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید از شهر جدید پرند و پروژه های در حال ساخت پرند بازدید نمودند.
پنجشنبه 11 دي 1399

توصیه های فرماندار به مدیران دستگاه های اجرایی در جلسه شورای اداری شهرستان رباط کریم

توصیه های فرماندار به مدیران دستگاه های اجرایی در جلسه شورای اداری شهرستان رباط کریم ششمین جلسه شورای اداری شهرستان رباط کریم با موضوع یوم الله ، نهم دی و اولین سالروز شهادت سردار دلها سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در روز پنجشنبه مورخ ۱۱آذرماه ۹۹  در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان با رعایت پرتوکل بهداشتی با حضور مسئولین شهرستانی انجام پذیرفت.
پنجشنبه 11 دي 1399

مسجدی‌ها و هیئتی‌ها در خط مقدم فعالیت‌های های جهادی و رسانه‌ای در شهرستان ر رباط کریم

مسجدی‌ها و هیئتی‌ها در خط مقدم فعالیت‌های های جهادی و رسانه‌ای  در شهرستان ر رباط کریم رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم از راه اندازی و تشکیل شبکه‌های جهادی و رسانه ای در این شهرستان خبر داد.
چهارشنبه 10 دي 1399