En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار رباط کریم:

انتخابات نماد اقتدارآفرینی و امنیت زایی است

انتخابات نماد اقتدارآفرینی و امنیت زایی است فرماندار رباط کریم در دیدار با نماینده ستاد انتخابات استان تهران و دادستان شهرستان و بخشداری مرکزی گفت: تمام تمهیدات لازم برای حضور شهروندان با ماسک و خودکار شخصی درشعب انتخابات فراهم شده است.
جمعه 28 خرداد 1400

حضور اعضای شورای تامین شهرستان رباط کریم در فرمانداری

حضور اعضای شورای تامین شهرستان رباط کریم در فرمانداری اعضای شورای تامین شهرستان رباط کریم در ساعت اولیه صبح امروز با حضور در فرمانداری ضمن دیدار با فرماندار شهرستان رباط کریم از فرآیند برگزاری انتخابات بازدید نمودند.
جمعه 28 خرداد 1400

فرماندار رباط کریم:

مسئولان انتخابات، بدهکار اخلاقی و شرعی مردم نشوید

مسئولان انتخابات، بدهکار اخلاقی و شرعی مردم نشوید فرماندار رباط کریم گفت: برگزاری انتخابات در این برهه از زمان در ابعاد داخلی و خارجی از اهمیت خاصی برخوردار است از این روی، هر گونه تخلف و ... در انتخابات در شعب و دیگر گعده ها به شدت رصد، کنترل و ضمن اتخاذ تدابیر پیشگیرانه، رصد می شود.
جمعه 28 خرداد 1400

رای فرماندار رباط کریم در صندوق آرا جا خوش کرد

رای فرماندار رباط کریم در صندوق آرا جا خوش کرد فرماندار رباط کریم گفت: انتخابات نمایش اقتدار و عزت ملی است و مردم با مشارکت در انتخابات علاوه بر تقویت اقتدار و عزت خود، در تعیین سرنوشت سیاسی کشور سهیم هستند.
جمعه 28 خرداد 1400

فرماندار رباط کریم: قهر مردم با صندوق رای هدف غایی دشمنان است

فرماندار رباط کریم: قهر مردم با صندوق رای هدف غایی دشمنان است فرماندار رباط کریم گفت: حضور گسترده در پای صندوق های رای به عنوان یک ضرورت، پشتوانه قوی و مستحکم دولت و نظام برای مذاکرات و مراودات در عرصه ملی و بین المللی است.
پنجشنبه 27 خرداد 1400

جلسه  ستاد انتخاباتی و بازدید از کمیته های انتخاباتی با حضور امام جمعه شهرستان رباط کریم در فرمانداری

جلسه  ستاد انتخاباتی و بازدید از کمیته های انتخاباتی با حضور امام جمعه شهرستان رباط کریم در فرمانداری فرماندار رباط کریم گفت: اجرای فرآیندهای انتخابات بر اساس برنامه زمانبندی و در چارچوب های قانونی معین بسیار مهم است.
پنجشنبه 27 خرداد 1400

دستگاه های احراز هویت به فرمانداری رباط کریم رسید/ 2000 ساعت کلاس توجیهی برای کاربران انتخابات

دستگاه های احراز هویت به فرمانداری رباط کریم رسید/ 2000 ساعت کلاس توجیهی برای کاربران انتخابات فرماندار رباط کریم گفت: با افزایش 7 درصدی، 151 دستگاه احراز هویت، برای خلق حماسه ای دیگر در شهرستان تحویل فرمانداری شد.
پنجشنبه 27 خرداد 1400

رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رای برای مواجه نشدن با موج جدید بیماری در شهرستان رباط کریم همچنان مورد تاکید است

رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رای برای مواجه نشدن با موج جدید بیماری در شهرستان رباط کریم همچنان مورد تاکید است فرماندار رباط کریم گفت : الزامات بهداشتی و پروتکلی برای هر مرحله از انتخابات تهیه و تدوین شده است.
پنجشنبه 27 خرداد 1400

مدیر آموزش وپرورش شهرستان رباط کریم ،همکاران فرهنگی شهرستان رباط کریم را به مشارکت ملی دعوت کرد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان رباط کریم ،همکاران فرهنگی شهرستان رباط کریم را به مشارکت ملی دعوت کرد. رحمت اله شریفی مدیر آموزش وپرورش رباط کریم دربیانیه ای گفت: مشارکت و حضور مردم در انتخابات پیش رو دستاورد عظیمی به همراه دارد و آن عبارت است از تقویت اعتماد به نفس ملی.
پنجشنبه 27 خرداد 1400

بانوان مهره های تاثیرگذار تحقق مشارکت در انتخابات/ فرصت های برابر بن مایه فرهنگ سیاسی مشارکتی

بانوان مهره های تاثیرگذار تحقق مشارکت در انتخابات/ فرصت های برابر بن مایه فرهنگ سیاسی مشارکتی فرماندار رباط کریم گت: نیمی از موفقیت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرهون و مدیون تلاش های زنان در عرصه های گوناگون است.
پنجشنبه 27 خرداد 1400