En
تاریخ : شنبه 19 آبان 1397
کد 5196

توضیح کتاب شهر پاک و زیبا در مدارس نصیر شهر

ایجاد فرهنگ شهری جدید جز با پوست اندازی فرهنگ غلط جاری ، میسر نخواهد شد که این امر درسایه آموزش کودکان که بزودی جوانان این شهر می شوند تحقق پذیر است .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیر شهر  : تهیه کتاب شهر قشنک توسط مجموعه شهرداری و شورای اسلامی و توضیح آن در تعدادی از مدارس ابتدایی با حضور معاون خدمات شهری شهرداری نصیر شهر  انجام گرفت .

عباس جوادی معاون خدمات شهری شهرداری نصیر شهر در این خصوص گفت هدف از تهیه و توضیح آن در تعدادی از مدارس به ویژه مدارس ابتدایی آشنایی دانش آموزان با فرهنگ شهروندی و داشتن شهری زیبا و پاک است .

معاون خدمات شهری شهرداری نصیر شهرگفت: در این کتاب به 5 نوع فرهنگ شهروندی اشاره می شود که دغدغه عمده شهرداریهاست و همیشه آموزش اجتماعی آن احساس می شود مانند فضای سبز ، مبلمان شهری ، ترافیک ، پسماند و بازیافت که برای کودکان ابتدایی تشریح شده است تا بنوانیم در سایه آموزش همگانی به سمت شهری پاک و زیبا سیر کنیم .

وی در ادامه افزود : چرا که ما معتقدیم ایجاد فرهنگ شهری جدید جز با پوست اندازی فرهنگ غلط جاری ، میسر نخواهد شد که این امر درسایه آموزش کودکان که بزودی جوانان این شهر می شوند تحقق پذیر است .

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 آبان 1397
  • ساعت 07
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 7