En
تاریخ : پنجشنبه 3 آبان 1397
کد 5166

آغازعملیات فاز اول پیاده رو سازی خیابان 9 دی در نصیر شهر

عملیات پیاده رو سازی خیابان 9 دی ( فاز اول ) با مساحتی بالغ بر 3۰۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر 400 میلیون تومان آغاز و در حال انجام است .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیر شهر ، مهندس فرشاد شهسواری سرپرست شهرداری نصیر شهر با اعلام این مطلب افزود : به منظور همسطح سازي پياده روها و تسهيل دررفت و آمد عابرين پياده عملیات پیاده رو سازی خیابان 9 دی ( فاز اول ) با مساحتی بالغ بر 2۰۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر  ۴۰۰ میلیون تومان آغاز و در حال انجام است .

سرپرست شهرداری نصیر شهر افزود، خیابان 9دی که یکی از خیابان های اصلی شهرمی باشد و با توجه به تردد بالای عابرین پیاده در سطح این خیابان، همسطح سازی  مسیر پیاده رو، اصلاح و بازسازی سنگ جدول، اصلاح شیب بندی کف و رفع موانع در حال اجراء و اقدام لازم می باشد.

فرشاد شهسواری با اشاره به نقش مهم پیاده روها در معماری شهری ، یادآور شد : اجرای اینگونه پروژه ها در سطح شهر در جهت اعتماد بخشی  بیشتر به شهروندان و سهولت تردد همشهریان نقش بسزایی ایفا می کند .

گفتني است؛ خیابان 9 دی یکی از خیابانهای پرتردد شهرمحسوب می شود  که طی سالهای اخیر برخی از قسمت های پیاده رو دچار تخریب شده و امکان تردد عابرین پیاده سخت بود ، که در این راستا با تاکید سرپرست شهرداری نصیر شهر نسبت به اجرای عملیات پياده رو سازي اقدام شد.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 3 آبان 1397
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 4