En
تاریخ : پنجشنبه 25 مرداد 1397
کد 5001

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران:

این انقلاب روزهای سخت‌تری را پشت سر گذاشته است

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: زمانی که به روزهای جنگ فکر می کنیم شاید مثل یک خواب به نظر آید، آن تلاش ها و از خودگذشتگی ها و دشواری هایی که مردم کشیدند را نمی شود وصف کرد، واقعا روزهای سخت و دشواری را پشت سر گذاشتیم.
به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه شهرستان رباط کریم، سردار شاهچراغی فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در مراسم گرامیداشت سالگرد تدفین دو شهید گمنام شهرک آبشناسان اظهار کرد: شهدا علاوه بر آن که مسائل معنوی مردم و دوست داران را حل  می کنند،در موضوعات دنیوی نیز می توانند گره گشای مشکلات مردم باشند.
وی ادامه داد: شهدا عاشقانی بودند که برای این انقلاب تلاش کرده اند و از عزیزترین داشته هایشان گذشتند.
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران عنوان کرد: این دنیا و گذران زندگی بسیار زود می گذرد، در کنار تمام خوبی ها، دشواری ها و این مسائل زندگی افرادی که برای رضای خدا در میدان از جانشان بگذرند خداوند به آنها ماندگاری و عزت می دهد.
وی ابراز کرد: جنس شهدا عاشورایی و کربلایی بود، آنها انسان هایی هستند که اخلاق مدار بودند و صادقانه در این راه تلاش کردند.
سردار شاهچراغی افزود: زمانی که به روزهای جنگ فکر می کنیم شاید مثل یک خواب به نظر آید، آن تلاش ها و از خودگذشتگی ها و دشواری هایی که مردم کشیدند را نمی شود وصف کرد، واقعا روزهای سخت و دشواری را پشت سر گذاشتیم.
وی با اشاره به نسل کشی سعودی ها در یمن، این جنایات را نسل کشی مسلمانان دانست و گفت: نمی شود در قبال جنایت و کودک کشی ها سکوت کرد در حالی که آمریکایی ها و سران غربی از چنین جنایاتی حمایت می کنند.
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران عنوان کرد: شهیدی را در عملیات خیبر دیدم که در حین آن گلوله باران ها آرام قرآن می خواند و می گفت خدا هست، تصویر آن شهید و آرامش او را فراموش نمی کنم ما شهیدانمان از چنین جنس هایی بودند که  به استقبال شهادت می رفتند.
وی ابراز کرد: در چنین وضعیتی برای رسیدن به آرامش درونی توسل به شهدا است، توجه به پیام و مسیر این شهیدان می تواند مشکلات ما حل کند.
گفتنی است این مراسم به مناسبت سالگرد شهید حججی و دو شهید گمنام آبشناسان برگزار شد.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 25 مرداد 1397
  • ساعت 07
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 25